Tur Kategorilerimiz

GÜNÜBİRLİK TURLAR

ISPARTA GÜL HASADI VE ÇİVRİL-IŞIKLI GÖLÜ (NİLÜFER) KAKLIK MAĞARASI TURU

3 HAZİRAN VE 17 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNLERİ!

ISPARTA GÜL & NİLÜFER TURU

AÇIK PARFÜM VADİSİ “GÜNEYKENT” GÜL HASADI

NİLÜFER DİYARI ÇİVRİL-IŞIKLI GÖLÜ TEKNE TURU

PAMUKKALEYİ ANDIRAN DAMLATAŞ HAVUZLARI İLE

“KAKLIK MAĞARASI”

 

Tur Tarihi:

3 HAZİRAN CUMARTESİ

Kişi başı tur ücreti: 550 TL

4- 10 Yaş: -40 TL İNDİRİMLİ

 

Yeni Tur Tarihi:

17 HAZİRAN CUMARTESİ

Kişi başı tur ücreti: 550 TL

4- 10 Yaş: -40 TL İNDİRİMLİ

 

 

Turumuza Katılım Noktalarımız ve Ortalama Saatleri:

05:00 Şelale Evleri Bim Önü

05:00 Tütüncüler Işıklar

05:05 Koçtaş yanı Migros önü

05:10 Kusadasi AVM Önü

05:30 Söke Tren Garı Önü

Misafirimiz olursa;

05:50 Ortaklar Çöp Şişçiler Meydanı

06:00 Germencik Halk Bankası Önü

06:10 İncirliova Belediye Önü

06:50-07:00 Aydın Kadın Doğum Hastanesi karşı durağı,

Eski Garaj karşı durağı,Aydın Meydan Moda önü Çine Durağı

 

Not: Alınış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir.Alınış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimizle iletişime geçerek bilgilendirileceklerdir.Farklı alınış yerleri için irtibata geçiniz lütfen.

 

Kuşadası Gezi Rehberi Gözüyle Tur Programımız:

Siz Değerli Misafirlerimizi daha önce belirlenen saat ve yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra yanlarınızda getirdiğiniz kahvaltılıkları ya da tesisten ekstra alacağınız kahvaltı tabağı veya çorbaları yol güzergahında ki bu tesiste aldıktan sonra;

Pembe düşler vadisi, Açık parfüm vadisi, rengi pembe,dokunduğunda elini kokutan, baktığında yüzünü güldüren, kokusunu içine çektiğinde içini gülderen, reçelini, dondurmasını, çayını içtiğinde ağzında mis gibi bir tat bırakan GÜL TOPLAMAYA  gidiyoruz. Güller diyarı Isparta Dünya’nın yüzde 65 gül yağı ihtiyacını karşılayan, Güllerin Gökyüzüne Güldüğü kent “GÜNEYKENT” e vardığımız da ilk olarak Gül Bahçesine varıyoruz. Burada kendimizi güllerin içine atıyoruz ve bize verilen keselere gül yapraklarımızı topluyoruz. Mis gibi kokular eşliğinde gül gibi fotoğraflar çekildikten sonra bizi Gül Fabrikası bekliyor olacak. Burada bizlere gül yağının eski yöntemler ile nasıl çıkarıldığını öğrenirken; eski gül yağı çıkarma makinelerini, kazanları ve imbakları görüyoruz. Ayrıca kendimizi gül yapraklarından oluşan Gül Havuzuna bırakarak çok güzel anılar biriktiriyoruz. Gül lokumlu Güllü kahvelerimizi de içtikten sonra,Denizli Çivril-Işıklı Göle geçiyoruz. Burası Doğa tutkunları için harika bir adres.Göldeki Nilüferler ,gölün namının duyulmasının en önemli sebebi. Bir çok canlıya ev sahipliği yapan Işıklı Gölü’nde ekstra düzenlenecek olan 1 saatlik tekne turu ile gölün tüm güzelliğini ve Nilüfer şölenini keşfetmiş olacaksınız.Tekne Turu sonrası muhteşem manzarası ile sizleri selamlamış olan bu muhteşem yerden ayrılıyoruz.Denizli Kaklık Mağarasına varıyoruz. Türkiye'nin en dikkat çekici mağaralarından biri. Sahip olduğu doğal güzelliğiyle insanları büyüleyen mağara son dönemde turistlerin de dikkatini çekmeye başladı. Pamukkale’yi andıran Damlataş havuzları ile 2. Pamukkale olarak anılan bu mağarayı da gördükten sonra geri dönüş yolcuğuna başlıyoruz.Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.


 


 

İki Kişilik Odada Kişi Başı 550,00 TL
Tek Kişilik Oda 550,00 TL
Odada 3. Kişi 550,00 TL
Çocuk (4-10) 510,00 TL
Bebek (0-4) 0,00 TL