Tur Kategorilerimiz

GÜNÜBİRLİK TURLAR

Günübirlik Bursa Turu

28 HAZİRAN CUMA AKŞAMI HAREKETLİ “29 HAZİRAN CUMARTESİ” 24 SAATLİK GÜNÜBİRLİK BURSA TURU

GÜNÜBİRLİK BURSA TURU

CUMALI KIZIK KÖYÜ, BURSA PANAROMİK FETİH MÜZESİ,EMİR SULTAN KÜLLİYESİ,YEŞİL TÜRBE VE YEŞİL CAMİ,TOPHANE TARİHİ SAAT KULESİ OSMANLI PADİŞAHLARI OSMAN VE ORHAN’NIN TÜRBELERİ,BURSA TARİHİ ULU CAMİ,KOZA HAN VE DÖNÜŞTE GÖLYAZI ULUABAT GÖLÜ’NDE TEKNE TURU (EKSTRA)

“29 HAZİRAN CUMARTESİ”

KİŞİ BAŞI TUR ÜCRETİ 

“ 1450TL”

28 HAZİRAN CUMA AKŞAMI HAREKET NOKTALARI

23:30 Selçuk Agoro Rest Önü

00:15 Şelale Evleri Bim Önü

00:20 Kuşadası Koçtaş yanı Migros önü

00:25 Kusadasi AVM

00:45 Söke Tren Garı

01:05 Ortaklar Çöp Şişçiler Meydanı

 

Not: Alınış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir.Alınış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimizle iletişime geçerek bilgilendirileceklerdir.

 

Profesyonel Tur Rehberleri Gözüyle Tur Programımız:

CUMA Akşam Hareket , Gece Yolculuğu: ÜCRETLİ OTABAN ÜZERİNDEN DİREK BURSA ve CUMALI KIZIK

Bursa’da ilk olarak Tarihi Cumalıkızık Köyü’ne varıyoruz. Özenle hazırlanmış olan köy kahvaltımızı(ekstra) aldıktan sonra Rehberimiz eşliğinde ilk önce Köy içerisinde Cin Aralığı- Köy Camisi- Osmanlı 17yy. ve 18yy. ’la ait olan sivil mimari ev örneklerini gördükten sonra, gezi rehberiniz size serbest zaman veriyor ve rehberimizin belirttiği saatte tekrar otoparkta buluşuyoruz .Kahvaltılarımızı yaptıktan sonra yaklaşık yarım saatlik mesafedeki Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesini rehberimizin eşliğinde geziyoruz ve ardından Emir Sultan Külliyesi  Emir Sultan Türbesi ve Camii ve Zeki Müren’in Kabrini Ziyaret ediyor ve Bursa Kestane Şekeri alışverişi yapıyoruz.Osmanlı Devleti’nin 5. Padişahı olan Çelebi Mehmet’e ait Yeşil Cami ve Yeşil Türbe ziyaretimizin ardından Tophane’den şehre bakış ve Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri Ziyareti ve öğle yemeği için(ekstra) tabiki “ İskender ” yiyoruz.Buradan Bursa Ulu Camii’ye yürüyoruz ve Rehberimiz eşliğinde ULU Cami içerisinde Bu caminin neden İslamiyette Duaların kabul edildiği 5. Önemli kutsal mekan olduğunu ,Somumcu Babayı, Süleyman Çelebi’yi,Hızır Dede’yi, Üfdade hazretlerini ve Mahmut Hüdayı Efendi’yi dinliyoruz.Ardından misafirlerimizle Eski Aynalı Çarşı ve Koza Han’ı görüyor ve ipek şal alışverişleri için çarşıda serbest zaman veriyoruz Bursa Ulu Camii’den hareket ederek yaklaşık 1 saat mesafedeki güzergahımız üstünde bulunan Roma döneminden günümüze kadar gelen şirin bir balıkçı köyü olan Gölyazı Kasabası ve Uluabat Gölüne geçiyoruz, rehberimiz eşliğinde dileyen misafirlerimizle göl üzerinde ki gerçekleştirilen tekne turuna katılarak merkezde ki Ağlayan Çınar’ı görüp serbest çay ve kahve keyfi için bir mola verip  gezimizi tamamladıktan sonra buradan ayrılıp Söke-Kuşadası’na doğru hareket ediyoruz.Keyifli bir turun ardından, tekrar aracımıza binip, gerekli molalar ile geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece tahmini 00:30-01:30 arasında Söke ve Kuşadası’na varmış oluyoruz.Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz 

NOT:  Ön görülemeyen sebeplerle oluşan problemlerde rehber insiyatifinde programda değişiklik veya belirli noktaların iptali yapılabilir. Tüm misafirlerimiz bu şartı kabul etmiş sayılırlar. 

 

İki Kişilik Odada Kişi Başı 1450,00 TL
Tek Kişilik Oda 1450,00 TL
Odada 3. Kişi 1450,00 TL
Çocuk (2-10) 1350,00 TL
Bebek (0-2) 0,00 TL