Tur Kategorilerimiz

GÜNÜBİRLİK TURLAR

ESKİ FOÇA KEYİF TURU

DİKİLİ SAHİLİNDE SERBEST KAHVALTI BADEMLİ KÖYÜ-KALEM ADASI-DENİZKÖY (PANORAMİK SAHİLDEN) ÇANDARLI (ÇANDARLI KALESİ) KOZBEYLİ KÖYÜ (ŞAKİR’İN DİBEK KAHVESİ) ESKİ FOÇA’DA KEYİF-İ ALA AYRICA ESKİ FOÇA’DA OPSİYONEL 45 Dk’lık TEKNE TURU ile DENİZ HAVASI (Ekstra 50TL)

ESKİ FOÇA KEYİF TURU

 

DİKİLİ SAHİLİNDE SERBEST KAHVALTI

BADEMLİ KÖYÜ-KALEM ADASI-DENİZKÖY

(PANORAMİK SAHİLDEN)

ÇANDARLI (ÇANDARLI KALESİ)

KOZBEYLİ KÖYÜ (ŞAKİR’İN DİBEK KAHVESİ)

ESKİ FOÇA’DA KEYİF-İ ALA

AYRICA ESKİ FOÇA’DA OPSİYONEL 45 Dk’lık TEKNE TURU ile

 DENİZ HAVASI (Ekstra 50TL)

Tur Tarihi:

27 MAYIS CUMARTESİ  – 470 TL

4 - 10 Yaş : 40TL İNDİRİMLİ!

 

KALKIŞ YERLERİ VE SAATLERİ:

06:00 ŞELALE BİM ÖNÜ & TÜTÜNCÜLER IŞIKLAR NOVA DİŞ ÖNÜ

06:05 KOÇTAŞ YANI MİGROS ÖNÜ

06:10 KUŞADASI AVM

06:25 SÖKE YENİKENT

06:30 SÖKE TREN GARI

 

Not: Alınış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir. Alınış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimizle iletişime geçerek bilgilendirileceklerdir. Farklı alınış yerleri için irtibata geçiniz lütfen.

 

Kuşadası Gezi Rehberi Gözüyle Tur Programımız:

Siz Değerli Misafirlerimizi turumuzdan bir gün önce tekrar teyitleşerek belirlenen saat ve yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra Söke-İzmir-Aliağa güzargahını takip ederek Dikili Sahile varıyoruz.Burada misafirlerimize kahvaltılarını yapmaları için serbest zaman veriyoruz ve sahilde yürüyüşler yapıp bol bol fotoğraflar çekildikten sonra Dikili’nin Midilli’ye bakan sahil yolundan zeytinin yeşili ve Ege Denizi’nin maviliğiyle buluşan Bademli Köyü’ne gidiyoruz. Köy içerisinden geçerek Kalem Adası açıklarına geçiyoruz. Akvaryum kadar berrak denize sahip doğa harikası bir cennet Kalem Adası ve Midilli’yi kadrajımıza alarak bu huzur dolu anı ölümsüzleştiriyor ve sahil kesiminden devam ederek Denizköy’ü geçerek‘PitaneÇandarlı’ya varıyoruz.Çandarlı Kalesi ve tarihi yarımadayı gezerek şehir turumuzu tamamladıktan sonra Yeni Foça ve Eski Foça arasında kalmış Kozbeyli Köyüne geliyoruz. Burada meşhur Şakir’in Dibek Kahvesi’ne uğrayıp kahvelerimizi de yudumladıktan sonra Eski Foça’ya geçiyoruz. Rivayete göre Eski Foça’da a bir “KARA TAŞ” var (Rehberinizin gösterecektir bu taşı) ve bu taşa basan Foça’dan kopamaz, buraya yerleşirmiş… Zaten bu taşa basmasanız da Foça’nın güzelliği insanı öyle büyülüyor ki belki yerleşmek mümkün olmasa da tekrar gelmenin planlarını yapıyorsunuz.Heredot’un Foça için dediği gibi “Onlar kentlerini, bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel iklimde kurdular” cümlesini hatırlayıp turumuza başlıyoruz. Eski Foça evlerini ve çarşı merkezindeki şirin balıkçı restoranlarının önüne geliyor ve dileyen misafirlerimizle balık-ekmek keyfi yapıyor ve ardından yine dileyen misafirlerimizle 45 dakikalık Tekne Turuna (ekstra 50tl) katılıyoruz ve ardından Meşhur Nizam Usta Dondurmacısı’ndan dondurma alabilirler ama bizden uyarması önünde her zaman çok uzun sıra oluyor, bu sebeple biz Hüsnü Usta Dondurmacısını da gösteriyoruz, tercihi misafirlerimizle bırakıyoruz, yine dileyen misafirlerimizin alışveriş yapabilmesi ve gezebilmesi için serbest zamanımızın ardından18:45 te geriye dönüş yolculuğuna başlıyoruz. 21:30-22:00 civarı Söke - Kuşadası’nda oluyoruz.Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.


 


İki Kişilik Odada Kişi Başı 470,00 TL
Tek Kişilik Oda 470,00 TL
Odada 3. Kişi 470,00 TL
Çocuk (4-10) 430,00 TL
Bebek (0-4) 0,00 TL