Hakkımızda

Merhabalar,

New Roads Travel Agency ünvanı olan seyahat acentamıza ait “ kusadasigezirehberi.com “  ailemizin bir üyesi olmaya “ HOŞ GELDİNİZ."

New Roads Seyahat Acentası bünyesinde dört web sitesiyle hizmet vermektedir.

kusadasigezirehberi.com, newroadstravelagency.com, pamukkaleprivatetours.com, allinephesustours.com ; © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.  

Web sitelerimiz de olan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Ayatatur Turizm Seyahat Organizasyon ve Ticaret Ltd. Şirketine aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz veya kopyalanması teklif edilemez.

Turlarımız içerisinde ilan edilen fiyatlar, ilgili tur için en uygun fiyat ve en düşük kategori olup, tarih ve erken rezervasyon durumuna göre değişiklik gösterebilir. İlan ettiğimiz tur fiyatları …'dan/ …’den itibaren başlayan fiyatlardır.

Erken Rezervasyon indirimli ve koltuk indirimli tur programlarımızda kademeli artış söz konusudur (Herhangi bir tarih kısıtı olmayıp, belirli sayıda kişi kısıtı mevcuttur).Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından AYATATUR TURİZM SEYAHAT ORGANİZASYON VE TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz.

Web sitemizi düzgün ve hatasız görüntülemek için, Google Chrome tarayıcı kullanmanızı öneririz. Sayfamız Tablet/Telefon/PC uyumludur.

Lütfen, kendimizi tanıtmamıza izin verin;

New Roads Travel Agency 2020 yılı Temmuz Ayı'nda Kuşadası'nda ikamet eden profesyonel tur rehberleri Atilla Demir ve Aysun Demir tarafından kuruldu. New Roads seyahat acentası, Yurt dışı ve Yurt içi Kültür Turları,Günübirlik Kültür Turları, Organizasyonlar, Kuşadası Limanı, İzmir Limanı, Bodrum ve İstanbul Limanı gibi tüm limanlardan Kruvaziyerlere Özel Tur Paketleri, Anadolu Turları, Konaklamalı Turlar, Günübirlik Turlar Festivaller ve Efes, Pamukkale, İstanbul, Kapadokya vb. her bölgeye lüks araçlar ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan lisanslı,profesyonel, samimi, güler yüzlü, bilgili, kısacası işinin ehli profesyonel tur rehberleri ile Uzman Tur Operatörü olarak, iyi organize edilmiş  geziler ve tur aktiviteleri sunmak istiyoruz.

Hedefimiz sizlere unutulmaz deneyimler sağlamak!

Kaliteli tur hizmetini en uygun fiyata düzenleyeceğimizi siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

Küçük ve büyük grup turları düzenliyoruz. Mercedes Vito ile 1 kişiden 4 kişiye, son model  Crafter veya Sprinter Minibüsler  ile 4'ten 14 kişiye özel turlar düzenliyoruz ve 14'ten fazla olan misafirlerimiz için 27 kişiye kadar Midibus'u ayarlıyoruz. Sayımız 25 i geçtiği taktirde 46’lık veya 50'lik turizm otobüsleri ile turlarımızı hizmetinize sunuyoruz.  

Kuşadasi Gezi Rehberi ekibimizin hedefi Gezilerimiz sonrasında biriktirdiğiniz anıları “unutulmaz” hale getirmektir.

Vizyonumuz, ekip arkadaşlarımızın Misafirlerimizin Turu seçim aşamasından Tur sonu görüşlerini alana kadar Turun her anında aktif rol aldığını görmeye dayanmaktadır.

Ana hedef, çalışanlarımızın motivasyonlarını ve verimliliğini en yüksek seviyede tutmak, ekip ruhunu ve aralarındaki işbirliğini geliştirmek, ve bunu tüm faaliyetlerimizin kalitesine yaymaktır.

Faaliyetimizin temel amacı, müşterilerimize ve partnerlerimize başarıyla en kaliteli hizmeti vermektir. Bu nedenle işimizde farklılıklar yaratmayı tercih ediyoruz. Verdiğimiz hizmetle tercih edilen bir Seyahat Acentası olmayı hedeflerken, tarafımızdan seçilen uzman gezi rehberlerimiz ile tanışıp, bilgi, birikim ve deneyimlerini sizinle gezi boyunca paylaşırken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Muhteşem anılar biriktirmenin keyfini doya doya yaşamanız için gelin sizde bize de bir şans verin!

“ New Roads For New Dreams” – “ Yeni Rüyalar İçin Yeni Yollar ”

 

24/7 bize ulaşmak için;

İletişim Bilgileri

 

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Muemmer Ülgen Sokak.Samsara Plaza No:12/201

KUŞADASI-AYDIN

 

Ofis Telefon: +90 256 613 2013

 

İletişim Cep No: +90 544 871 9648 (Atilla Demir)  / +90 544 3778984 (Aysun Demir)


E-posta: info@kusadasigezirehberi.com

 

 

Saygılarımızla,

Kuşadası Gezi Rehberi

New Roads Travel Agency