Hakkımızda

Merhabalar,


New Roads Travel Agency ünvanı olan seyahat acentamıza ait “ kusadasigezirehberi.com “  ailemizin bir üyesi olmaya “ HOŞ GELDİNİZ."

New Roads Seyahat Acentası bünyesinde dört web sitesiyle hizmet vermektedir.

kusadasigezirehberi.com, newroadstravelagency.com, pamukkaleprivatetours.com, allinephesustours.com ; © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.  

Web sitelerimiz de olan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Ayatatur Turizm Seyahat Organizasyon ve Ticaret Ltd. Şirketine aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz veya kopyalanması teklif edilemez.

Web sitemizi düzgün ve hatasız görüntülemek için, Google Chrome tarayıcı kullanmanızı öneririz. Sayfamız Tablet/Telefon/PC uyumludur.


Lütfen, kendimizi tanıtmamıza izin verin;

New Roads Travel Agency 2020 yılı Temmuz Ayı'nda Kuşadası'nda ikamet eden Profesyonel Tur Rehberleri Atilla Demir ve Aysun Demir tarafından kuruldu. New Roads seyahat acentası, Yurt dışı ve Yurt içi Kültür Turları,Günübirlik Kültür Turları, Organizasyonlar, Kuşadası Limanı, İzmir Limanı, Bodrum ve İstanbul Limanı gibi tüm limanlardan Kruvaziyerlere Özel Tur Paketleri, Anadolu Turları, Konaklamalı Turlar, Günübirlik Turlar Festivaller ve Efes, Pamukkale, İstanbul, Kapadokya vb. her bölgeye lüks araçlar ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan lisanslı,profesyonel, samimi, güler yüzlü, bilgili, kısacası işinin ehli profesyonel tur rehberleri ile Uzman Tur Operatörü olarak, iyi organize edilmiş  geziler ve tur aktiviteleri sunmak istiyoruz.


Hedefimiz sizlere unutulmaz deneyimler sağlamak!


Amacımız, Siz değerli misafirlerimize ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun olan en iyi Tatil hizmetini size en uygun fiyatlar ile sunmaktır


Kuşadasi Gezi Rehberi ekibimizin hedefi Tatiliniz sonrasında biriktirdiğiniz anıları “unutulmaz” hale getirmektir.


Vizyonumuz, Rehber- Acenteci olarak ekip arkadaşlarımızla Siz Değerli Misafirlerimizin Tatil seçim aşamasından Tatiliniz bitene kadar her ihtiyaç duyduğunuz anda aktif rol alarak sizlere en iyi hizmeti vermektir.


Ana hedef, çalışanlarımızın motivasyonlarını ve verimliliğini en yüksek seviyede tutmak, ekip ruhunu ve aralarındaki işbirliğini geliştirmek, ve bunu tüm faaliyetlerimizin kalitesine yaymaktır.


Faaliyetimizin temel amacı, müşterilerimize ve partnerlerimize başarıyla en kaliteli hizmeti vermektir. Bu nedenle işimizde farklılıklar yaratmayı tercih ediyoruz. Verdiğimiz hizmetle tercih edilen bir Seyahat Acentesi olmayı hedeflerken, tarafımızdan seçilen ekip arkadaşlarımız ve uzman Tur Rehberlerimiz ile tanışıp, bilgi, birikim ve deneyimlerini sizinle gezi boyunca paylaşırken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Muhteşem anılar biriktirmenin keyfini doya doya yaşamanız için gelin sizde bize de bir şans verin!


“ New Roads For New Dreams” – “ Yeni Rüyalar İçin Yeni Yollar ”


24/7 bize ulaşmak için;


İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Muemmer Ülgen Sokak.Samsara Plaza No:12/201 KUŞADASI-AYDIN

Ofis Telefon: +90 256 613 2013

İletişim Cep No: +90 544 871 9648 (Atilla Demir)  / +90 544 3778984 (Aysun Demir)

E-posta: info@kusadasigezirehberi.com


Saygılarımızla,

Kuşadası Gezi Rehberi

New Roads Travel Agency