Tur Kategorilerimiz

GÜNÜBİRLİK TURLAR

GÖCEK TEKNE TURU

2 HAZİRAN PAZAR BİR SONRA Kİ TARİHLER İSE; 29 HAZİRAN CUMARTESİ & 28 TEMMUZ PAZAR

GÖCEK TEKNE TURU

GÖCEK 12 ADALAR TEKNE TURU(DAHİL)

TEKNE’DE ÖĞLE YEMEĞİ ÇIPURA (DAHİL)

YUVARLAKÇAY’DA AKŞAM YEMEĞİ (EKSTRA)

 

2 HAZİRAN PAZAR

Kişi başı Tur Ücreti: 2100 TL

9 YAŞ ALTI -200TL İNDİRİMLİ!

0-3 YAŞ ÜCRETSİZ

 

BİR SONRA Kİ TARİHLER İSE;

 

29 HAZİRAN CUMARTESİ & 28 TEMMUZ PAZAR

 

 

Kalkış Yerleri:
05:00 Şelale Evleri Bim ve Tütüncüler kavşak Nova Diş Önü

05:05 Koçtaş yanı Migros önü

05:15 Kusadasi AVM Durak

05:25 Söke Yenikent 

05:30 Söke Tren Garı

06:10 Aydın Kadın Doğum Hastanesi ve Aydın Esco Durağı (Eski garaj karşısı)

 

Not: Kalkış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir.Kalkış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimiz ile iletişime geçerek bilgilendirilecek

 

Kuşadası Gezi Rehberi Gözüyle Tur Programımız:

Siz Değerli Misafirlerimizi daha önce belirlenen saat ve yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra  Aydın-Çine-Muğla güzargahını takip ederek kahvaltı Muğla Cns Bi Mola Dinlenme Tesislerinde yarım saat mola verdikten sonra

10:00 civarı Göcek limanına varış

Ülkemizde mavi yolculuk denildiğin de ilk akla gelen yerdir Göcek , Fethiye Körfezinin içerisinde ,sadece 35 km uzaklıktaki bu doyum olmaz masmavi deniz ile yemyeşil orman dokusunun bütünleştiği bir yerdedir.  marinayı bünyesinde barındaran Göcek merkezde bizi bekleyen teknemizle buluşup o eşsiz koylara , masmavi sulara doğru yol alıyoruz. Tüm günümüzü suları sıcak havuz niteliğindeki berrak sularda geçiriyoruz.
10:30 Tekne ile hareket edilecektir.
13:00 Öğlen Yemeği çipura balık (balık istemeyenler tavuk lütfen rezervasyon sırasında belirtiniz) makarna ve salata olarak alınacaktır.
Teknede müzik pek fazla açılmıyor; Yassıca adaları, Karada Bedri Rahmi koyu (iskeleye yanaşarak inilip yürüyüş yapabilirsiniz ), Tersane Adası, Akvaryum koyu, Kaydırak cenneti karşısı gibi yelerde açık denizde yüzme molaları verilecektir.
16:00 Meyve ikramı yapılacak
17:00-18:00 civarı Göcek limana varış ve Yuvarlakçay için hareket edilecektir.
Köyceğiz ve Ortaca arasında kalan Top gözü Kanyonunda bulunan ve Muğla bölgesinin en yüksek dağı olan Sandras Dağı’nın kar sularından beslenen bu cennet köşe, özellikle sıcak yaz günlerinde yöre halkının en önemli kaçış noktalarından biri.Yöredeki pek çok köyü besleyen nehrin adı olan YUVARLAKÇAY’a ulaşıyoruz. Büyüleyici güzellikteki YUVARLAKÇAY’da kayaların arasından çıkıp gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan küçük şelaleler etrafında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve çağıldayan suyun verdiği huzur ile keyifli anlar yaşıyoruz. Çay üzerine kurulan ahşap salıncaklarda sallanarak suya atlayabilir ya da sadece suyun üzerinde salınıp, bol bol fotoğraflar da çekilebilirsiniz. Burada ki serbest zamanda dileyen misafirlerimiz akşam yemeklerini de aldıktan sonra geriye dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

 

Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

 

 


İki Kişilik Odada Kişi Başı 2100,00 TL
Tek Kişilik Oda 2100,00 TL
Odada 3. Kişi 2100,00 TL
Çocuk (3-9) 1900,00 TL
Bebek (0-3) 0,00 TL