Tur Kategorilerimiz

GÜNÜBİRLİK TURLAR

AYVALIK CUNDA-ESKİ FOÇA KEYİF TURU

• 8 HAZİRAN CUMARTESİ – 985TL • 23 HAZİRAN PAZAR – 985TL

AYVALIK CUNDA ESKİ FOÇA KEYİF TURU

 

AYVALIK-ALİBEY (CUNDA) ADASI’NDA RUM ESİNTİLERİ

ŞEYTAN SOFRASI’NDA MUHTEŞEM MANZARA

ESKİ FOÇA’DA KEYİF-İ ALA

İLE 45 Dk’lık TEKNE TURU ile DENİZ HAVASI (Ekstra 100TL)

Tur Tarihi:

·     8 HAZİRAN CUMARTESİ  – 985TL

·     23 HAZİRAN PAZAR  – 985TL

 

3 - 10 Yaş : 80TL İNDİRİMLİ!

KALKIŞ YERLERİ VE SAATLERİ:

06:15 ŞELALE BİM ÖNÜ & TÜTÜNCÜLER IŞIKLAR NOVA DİŞ ÖNÜ

06:20 KOÇTAŞ YANI MİGROS ÖNÜ

06:25 KUŞADASI AVM

06:45 SÖKE YENİKENT & SÖKE TREN GARI

 

Not: Alınış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir. Alınış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimizle iletişime geçerek bilgilendirileceklerdir. Farklı alınış yerleri için irtibata geçiniz lütfen.

 

Kuşadası Gezi Rehberi Gözüyle Tur Programımız:

Siz Değerli Misafirlerimizi daha önce belirlenen saat ve yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra  Selçuk-İzmir-Bergama güzargahını takip ederek (ekstra) yol üzerinde uygun bir yerde kahvaltımızı aldıktan sonra Ayvalık Alibey (Cunda) Adası’na varıyoruz ve rehberimizin eşliğinde bir tur yaparken Taksiyaris Kilisesi olarak bilinen Koç Müzesini,Taş evlerini ve Arnavut Kaldırımlı sokaklarını ve Sahilinde ki Taş Kahve (Burada kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz) ve Güneş Saatini de gördükten sonra serbest zamanınız da dileyen misafirlerimiz rehberimizin yönlendireceği, buranın meşhur balığı Papalina veya Ayvalık Tostu & Kızarmış Dondurma yiyebilirsiniz.

Tekrar rehberimizin belirttiği saatte buluşarak Ayvalık Tabiat Parkı içerisinde ki irili ufaklı Adalarının muhteşem manzarasını fotoğraflayacağınız Şeytan Sofrası’na doğru devam ediyoruz. Burada yarım saat geçirip fotoğraflar çekildikten sonra yaklaşık bir saatlik yolcuğumuzun ardından Eski Foça’ya varıyoruz.

Rivayete göre Eski Foça’da a bir “KARA TAŞ” var (Rehberinizin gösterecektir bu taşı) ve bu taşa basan Foça’dan kopamaz, buraya yerleşirmiş… Zaten bu taşa basmasanız da Foça’nın güzelliği insanı öyle büyülüyor ki belki yerleşmek mümkün olmasa da tekrar gelmenin planlarını yapıyorsunuz.

Heredot’un Foça için dediği gibi “Onlar kentlerini, bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel iklimde kurdular” cümlesini hatırlayıp turumuza başlıyoruz. Eski Foça evlerini ve çarşı merkezindeki şirin balıkçı restoranlarının önüne geliyor ve dileyen misafirlerimizle balık-ekmek keyfi yapıyor ve ardından yine dileyen misafirlerimizle 45 dakikalık Tekne Turuna (ekstra 50tl) katılıyoruz ve ardından Meşhur Nizam Usta Dondurmacısı’ndan dondurma alabilirler ama bizden uyarması önünde her zaman çok uzun sıra oluyor, bu sebeple biz Hüsnü Usta Dondurmacısını da gösteriyoruz, tercihi misafirlerimizle bırakıyoruz, yine dileyen misafirlerimiz için alışveriş yapabilmesi ve gezebilmesi için serbest zamanımızın ardından

18:30 da geriye dönüş yolculuğuna başlıyoruz. 21:30-22:00 civarı Söke - Kuşadası’nda oluyoruz.Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.


İki Kişilik Odada Kişi Başı 985,00 TL
Tek Kişilik Oda 985,00 TL
Odada 3. Kişi 985,00 TL
Çocuk (3-10) 905,00 TL
Bebek (0-3) 0,00 TL