Tur Kategorilerimiz

GÜNÜBİRLİK TURLAR

MARMARİS KEYİF TURU

1 HAZİRAN CUMARTESİ – 950 TL 22 HAZİRAN CUMARTESİ – 950 TL

MARMARİS KEYİF TURU

Belen Kahvesi Ormancı Türküsü

Yuvarlakçay’da Salıncak Keyfi

Köyceğiz Gölü’nde Huzur

Akyaka’da Azmak Nehri(Doğal Akvaryum)Tekne Turu (Dahil)

Ve Akyaka’da Serbest Zaman

Ula Gölet’te Çay Kahve ve Zipline Keyfi

 

Tur Tarihi:

12 MAYIS PAZAR – 950 TL

1 HAZİRAN CUMARTESİ – 950 TL

22 HAZİRAN CUMARTESİ – 950 TL

 

3 -10 Yaş: -80 TL indirimli

Kalkış Yerleri ve Saatleri:

06:15 Şelale Evleri Bim Önü

06:15 Tütüncüler Işıklar Nova Diş Önü

06:20 Koçtaş yanı Migros önü

06:25 Kusadasi AVM Durak

06:45 Söke Yenikent Erdenler Market Karşısı & Söke Tren Garı Önü

Misafirimiz olursa;

07:10 Ortaklar Çöp Şişçiler Meydanı

07:20 Germencik Halk Bankası Önü

07:30 İncirliova Belediye Önü

07:40-07:45 Aydın Kadın Doğum Hastanesi karşı durağı,

Eski Garaj karşı durağı,Aydın Meydan Moda önü Çine Durağı

 

Not: Alınış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir.Alınış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimizle iletişime geçerek bilgilendirileceklerdir.Farklı alınış yerleri için irtibata geçiniz lütfen.

 

Profesyonel Tur Rehberleri Gözüyle Tur Programımız:Siz Değerli Misafirlerimizi daha önce belirlenen saat ve yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra  Aydın-Çine-Muğla güzargahını takip ederek ilk olarak BELEN Kahvesi’nde serbest şekilde sabah kahvaltısı alıyoruz (kahvaltı bilgisi verilecektir) dileyen misafirlerimiz kahvelerinide içtikten sonra buradan ayrılıp kısa bir yolculuktan sonra GÖKOVA KÖRFEZİ’nin büyüleyen manzarasını seyrederek Sakar geçitinden iniyoruz.(Gökova körfezini fotoğraflamak için Sakar Geçiti’nde mola verdiğimiz alan durmaya yasaklanmış olduğu için kapalı maalesef burada duramıyoruz).Köyceğiz ve Ortaca arasında kalan Top gözü Kanyonunda bulunan ve Muğla bölgesinin en yüksek dağı olan Sandras Dağı’nın kar sularından beslenen bu cennet köşe, özellikle sıcak yaz günlerinde yöre halkının en önemli kaçış noktalarından biri.Yöredeki pek çok köyü besleyen nehrin adı olan YUVARLAKÇAY’a ulaşıyoruz. Büyüleyici güzellikteki YUVARLAKÇAY’da, kayaların arasından çıkıp, gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan küçük şelaleler etrafında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve çağıldayan suyun verdiği huzur ile keyifli anlar yaşıyoruz. Çay üzerine kurulan ahşap salıncaklarda sallanabilir J  ya da sadece suyun üzerinde salınıp, bol bol fotoğraflar da çekilebilirsiniz.Ardından KÖYCEĞİZ GÖLÜ’ne varıyoruz. Köyceğiz özellikle Köyceğiz Balı ile de ünlüdür.Dileyen Misafirlerimiz burada köyceğiz balı da satın alabilirler.Mavi ve yeşilin muhteşem tonlarına sahip, küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ya ulaşıyoruz. Burada ilk olarak öğle yemeği için rehberinizin önereceği yerde Sardalye Balık Ekmek ya da Köfte Ekmek şeklinde aldıktan sonra;Burada konuklarımızla 30 dakikalık bir Azmak Nehri Tekne Turuna (Fiyatımıza dahildir) katılıyoruz. Ağaçlar ve sazlıklar arasından tekne ile süzülerek, Azmakbaşı Deresinin, denizle buluştuğu noktayı görüyoruz. Tam bir akvaryumun üzerinde geziyor hissi yaşayacağımız bu turumuzda buz gibi suya dileyen misafirlerimiz ayaklarını da sokabilirler.Verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Akyaka’da Azmak Nehri kenarında veya çarşı içerisinde yürüyüş yapabilirsiniz.Son durağımız Muğla- ULA GÖLET’e varıyoruz. Harika çam ormanlarıyla ve muhteşem maki örtüsü içerisinde bakir bir doğa harikasına bırakıyoruz kendimizi. Burada ortalama 45 dakika serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz gölet üzerinde kurulmuş iskeleler üzerinde fotoğraflar çekebilir ve gölet çevresinde kısa yürüyüşler yapabilirsiniz.Yine dileyen misafirlerimiz Gölet üzerinde bir uçtan diğer uca Zipline yaparak keyifli zamanlar geçirebilirler. Buradan artık dönüşe geçiyoruz.Tahmini 22:00 civarı SÖKE’de - 22:30 civarı KUŞADASI’nda oluyoruz. 

Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

İki Kişilik Odada Kişi Başı 950,00 TL
Tek Kişilik Oda 950,00 TL
Odada 3. Kişi 950,00 TL
Çocuk (3-10) 870,00 TL
Bebek (0-3) 0,00 TL