BELEN KAHVESİ-KÖYCEĞİZ GÖLÜ-YUVARLAKÇAY SALINCAK KEYFİ-AKYAKA-AZMAK NEHRİ TEKNE TURU-ULA GÖLET ZİPLİNE KEYFİ Fiyat: 220,00 TL


MARMARİS KEYİF TURU

Belen Kahvesi Ormancı Türküsü

Gökova Körfezi Manzara Keyfi

Köyceğiz Gölü’nde Huzur

Yuvarlakçay’da Salıncak Keyfi

Akyaka’da Azmak Nehri Tekne Turu (Doğal Akvaryum) Ve Serbest Zaman

Ula Gölet’te Zipline Heyecanı

 

 

Tur Hareket Tarihleri:

 

22 mayıs pazar– 220 TL

28 mayıs CUMARTESİ– 220 TL

4 -10 Yaş:200 TL

0-36 Ay:Ücretsiz

05 hazİran pazar– 240 TL

4 -10 Yaş:220 TL

0-36 Ay:Ücretsiz

 

Kalkış Yerleri ve Saatleri:

06:30 Şelale Evleri Bim Önü

06:30 Tütüncüler Işıklar

06:35 Koçtaş yanı Migros önü

06:40 Kusadasi AVM Önü

07:00 Söke Tren Garı Önü

Misafirimiz olursa;

07:20 Ortaklar Çöp Şişçiler Meydanı

07:30 Germencik Halk Bankası Önü

07:40 İncirliova Belediye Önü

07:45-07:50 Aydın Kadın Doğum Hastanesi karşı durağı,

Eski Garaj karşı durağı,Aydın Meydan Moda önü Çine Durağı

 

Not: Alınış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir.Alınış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimizle iletişime geçerek bilgilendirileceklerdir.Farklı alınış yerleri için irtibata geçiniz lütfen.

 

Profesyonel Tur Rehberleri Gözüyle Tur Programımız:

Siz Değerli Misafirlerimizi daha önce belirlenen saat ve yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra  Aydın-Çine-Muğla güzargahını takip ederek ilk olarak

BELEN Kahvesi’nde serbest şekilde sabah kahvaltısı alıyoruz (kahvaltı bilgisi verilecektir) dileyen misafirlerimiz kahvelerinide içtikten sonra buradan ayrılıp kısa bir yolculuktan sonra

GÖKOVA KÖRFEZİ’nin büyüleyen manzarasını fotoğraflamak için Sakar Geçiti’nde mola veriyoruz.

KÖYCEĞİZ GÖLÜ’ne varıyoruz. Köyceğiz özellikle Köyceğiz Balı ile de ünlüdür.Dileyen Misafirlerimiz burada köyceğiz balı da satın alabilirler.

Köyceğiz ve Ortaca arasında kalan Top gözü Kanyonunda bulunan ve Muğla bölgesinin en yüksek dağı olan Sandras Dağı’nın kar sularından beslenen bu cennet köşe, özellikle sıcak yaz günlerinde yöre halkının en önemli kaçış noktalarından biri.Yöredeki pek çok köyü besleyen nehrin adı olan YUVARLAKÇAY’a ulaşıyoruz. Büyüleyici güzellikteki YUVARLAKÇAY’da, kayaların arasından çıkıp, gün ışığıyla tanışan kar sularının seyrine doyulmayan küçük şelaleler etrafında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve çağıldayan suyun verdiği huzur ile keyifli anlar yaşıyoruz. Çay üzerine kurulan ahşap salıncaklarda sallanabilir J  ya da sadece suyun üzerinde salınıp, bol bol fotoğraflar da çekilebilirsiniz.

Mavi ve yeşilin muhteşem tonlarına sahip, küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ya ulaşıyoruz. Burada ilk olarak öğle yemeği için rehberinizin önereceği yerde Sardalye Balık Ekmek ya da Köfte Ekmek şeklinde aldıktan sonra;

Burada konuklarımızla 30 dakikalık bir Azmak Nehri Tekne Turuna (ekstra) katılıyoruz. Ağaçlar ve sazlıklar arasından tekne ile süzülerek, Azmakbaşı Deresinin, denizle buluştuğu noktayı görüyoruz. Tam bir akvaryumun üzerinde geziyor hissi yaşayacağımız bu turumuzda buz gibi suya dileyen misafirlerimiz ayaklarını da sokabilirler.Verilen Serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Akyaka’da Azmak Nehri kenarında veya çarşı içerisinde yürüyüş yapabilirsiniz.

Son durağımız Muğla- ULA GÖLET’e varıyoruz. Harika çam ormanlarıyla ve muhteşem maki örtüsü içerisinde bakir bir doğa harikasına bırakıyoruz kendimizi. Burada ortalama 45 dakika serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz gölet üzerinde kurulmuş iskeleler üzerinde fotoğraflar çekebilir ve gölet çevresinde kısa yürüyüşler yapabilirsiniz.Yine dileyen misafirlerimiz Gölet üzerinde bir uçtan diğer uca Zipline yaparak keyifli zamanlar geçirebilirler. Buradan 18:00 civarı dönüşe geçiyoruz.

Tahmini 21:00 civarı SÖKE’de - 21:30 civarı KUŞADASI’nda oluyoruz. 

Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

GİDİŞ - GELİŞ ULAŞIM VE TÜM ÇEVRE GEZİLERİ

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

TÜM OTOBAN VE OTOPARK ÜCRETLERİ

ARAÇ İÇİ BARDAK SU İKRAMI

KUSADASI GEZİ REHBERİ GÜVENCESİ

 

                        Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler 

 

Müze,Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri.

Tur esnasında alınacak tüm yemekler, yiyecek ve içecekler.

akyaka Azmak Nehri Tekne Turu,Zipline

Günübirlik Tur Ek Bilgileri

1.      Turlarımızda İsim Soyisim, Doğum tarihi (11 yaş altı çocuklarda) ve T.C. Kimlik No ibrazı şarttır. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

2.      Turların kalkış tarihinden önceki gün, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

3.      Tüm misafirlerimiz turumuzun bitiminde alınma noktalarına bırakılacaktır. Lütfen farklı noktalarda inmek için teklifte bulunmamanızı rica eder ve bu anlayışınız için teşekkür ederiz.

4.      Turlarımız da tüm hijyen kurallarına uyularak,Güvenli Sertifikalı, katılımcı sayısına uygun (15 kişiye kadar Minibüs,31 kişiye kadar Midibüs,46 kişiye kadar Otobüs) araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken misafir bu şartı kabul edilmiş sayılır.

5.      Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre yapılmaktadır. Turu erken satın alan Misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği Tarih dikkate alınır. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

6.      İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Araçlarımızda Koltuk Alması Zorunludur. Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer 00-1,99 Yaş  Çocuklar İçin Araçta Koltuk İstenirse Çocuk Fiyatı Uygulanır.

7.      Tüm turumuz boyunca seyir halindeyken araç içinde  MASKE ve EMNİYET KEMERİ takma zorunluluğu vardır. Bu kurala uymayan misafirlerimiz trafik kontrolü sırasında herhangi bir cezai işlemde kesilen ceza kişiye aittir.

8.      Araçlarımızda misafirlerimize ihtiyaç halinde ücretsiz maske temin ediyoruz.

9.      Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

10.  Yemek için tercih edeceğimiz işletmeler,hijyen kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış restoranlardır.

11.  Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

12.  Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın!

13.  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turun iptalini Günübirlik Turlarda 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency de saklıdır. Turun iptali durumunda Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency  iptali bizzat bildirmek zorundadır.

14.  Misafirlerimiz son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda ücret iadesi yapılmaz!

15.  Tur Rezervasyonunu yaptırmasına rağmen,Tur ücretinin ödemesini yapmamış misafirlerimiz, son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda kendilerinden tur ücretinin tamamını ödemeleri talep edilir! 

16.  Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki  yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.Olağanüstü durumlardan dolayı geriye geç dönülmesi durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ (New Roads travel Agency)  sorumlu değildir. Misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

17.  Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

18.  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Kuşadası Gezi Rehberi’nin (New Roads Travel Agency) bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

19.  Erken rezervasyon bitim tarihinden sonraki kayıtlarda erken rezervasyon fiyatı uygulanmaz.

20.  Lütfen Özel gruplar (aile ya da arkadaşlar) için fiyat sorunuz.

21.  Kendi grubunuzu oluşturabilir, hatta yeni bir tur tarihi ve güzergahı oluşturup fiyat sorabilirsiniz.

22.  En son Sirkü bir önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

“Gezmeyi Sevenlerin Doğru Adresi”

24/7 bize ulaşmak için; 

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Muammer Ülgen Sokak. Samsara Plaza. (Şok Market üstü) No:12 - Kat: 2/201 KUŞADASI-AYDIN

Telefon: +90 544 871 9648 (Atilla Demir)  / +90 544 3778984 (Aysun Demir)

Ofis Telefon: +90 256 613 2013

Saygılarımızla,

Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency

Tur Fiyatı

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 220,00 TL
  • Tek Kişilik Oda 220,00 TL
  • Odada 3. Kişi 220,00 TL
  • Çocuk (4-10) 200,00 TL
  • Bebek (0-4)0,00 TL