DATÇA,ESKİ DATÇA,TURGUT ŞELALESİ,KIZ KUMU,MARMARİS MERKEZ TURU Fiyat: 275,00 TL


GÜNÜBİRLİK DATÇA TURU

Kainatın en güzel kara parçası Datça’ya rüya gibi bir yolculuk yapmaya hazır mısınız?

ESKİ DATÇA - DATÇA –

TURGUT ŞELALESİ - KIZ KUMU

MARMARİS MERKEZ SAHİL

Tur Hareket Tarihleri:

29 MAYIS PAZAR – 275 TL

 

4 - 10 Yaş: 255 TL

0-36 Ay:Ücretsiz

12 HAZİRAN PAZAR – 295 TL

 

4 - 10 Yaş: 275 TL

0-36 Ay:Ücretsiz

 

Kalkış Yerleri:
06:00 Tütüncüler kavşak

06:05 Kuşadası Koçtaş yanı Migros önü

06:15 Kusadasi AVM

06:30 Söke Yenikent & Tren Garı

07:10 Aydın Kadın Doğum Hastanesi karşı durak

 

Not: Kalkış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir.Kalkış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimiz ile iletişime geçerek bilgilendirilecek

 

Kuşadası Gezi Rehberi Gözüyle Tur Programımız:

Siz Değerli Misafirlerimizi daha önce belirlenen saat ve yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra  Aydın-Çine-Muğla güzargahını takip ederek ilk olarak keyifli bir sabah kahvaltısı için uygun bir yerde dileyen misafirlerimiz yanlarında getirdikleri yiyecekleri oradan çay satın alarakta kahvaltılarını yapabilirler. Odun ateşinde pişirilen sıcacık çaylarımızı yudumladıktan sonra 

Coğrafya bilgini Strabon “Tanrı çok sevdiği kulunu uzun ömürlü olması için Datça Yarımadası’na gönderir.” demiş. Bu asla öyle boşuna söylenmiş bir söz değil!

İlk olarak rehberimiz eşliğinde ESKİ DATÇA’YI geziyoruz. Burada CAN YÜCEL’İ anıyoruz. Can Yücel Evini,Sokağını,Şarap’ını yarım bıraktığı yeri,kahvehanesini ve  Eski Datça Sokaklarını gezdikten sonra

YENİ DATÇA’YA geçiyoruz. Datça'nın güzelliklerinin farkında olan yalnızca Strabon olmasa gerek ki, Datça Yarımadası, Bozburun Yarımadası ile birlikte, 1999 yılında WWF (Dünya Doğayı Koruma Vakfı) tarafından acil olarak korunması gereken 100 yeryüzü noktasından biri olarak belirlendi. Kendine özgü coğrafyası, bozulmamış kıyıları, kumulları, zengin su altı yaşamı, bitkileri ve yaban hayatıyla Datça Yarımadası, gerçekten olağanüstü ve görülmeye değer. Burada verilecek serbest zamanda misafirlerimiz öğle yemekleri de yiyebilirler.Deniz kıyısında konumlanan Restaurant ve Cafelerde  (ekstra) serbest öğle yemeği alıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte tekrar buluşup,Datça yarım adasının bir başka harikası Bozburun yarımadasın da yer alan TURGUT ŞELALE’SİNİ rehberimiz eşliğinde orman içerisinde kısa bir yürüyüşle varıyoruz. Bu doğa harikasını gördükten sonra bu taraftaki son durak yerimiz olan KIZ KUMU’NA varıyoruz. Burada Kız Kumu efsanesini rehberimizden dinliyoruz. Dileyen misafirlerimiz dizlerine kadar deniz içerisine girerek kumun üzerinde yürüyüş yapabilirler. (Küçük bir not: Düşme tehlikesi vardır. Denize girmeyi düşünen misafirlerimizin yanına yedek kıyafet almalarını öneriyoruz).Buradan ayrıldıktan sonra son olarak MARMARİS Merkeze varıyoruz. Burada rehberiniz sizlere çarşısını,sahilini gösterdikten sonra verilen serbest zaman da dondurma keyfi yapabilir,sahilde ki cafeler de çay kahve içebilir ya da çarşısında veya sahilinde yürüyüş yapabilirsiniz,buradaki keyifli vakitler sonrası 22:00-23:00 arasında Söke ve Kuşadası'nda olurken Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş - Geliş ulaşım ve tüm çevre gezileri

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Tüm otoban ve otopark ücretleri

Araç içi Bardak Su ikramı

KUSADASI GEZİ REHBERİ GÜVENCESİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  -Tur esnasında alınacak tüm yemekler, yiyecek ve içecekler.

  -Müze,Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri

Günübirlik Tur Ek Bilgileri

1.      Turlarımızda İsim Soyisim, Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ibrazı şarttır. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

2.      Turların kalkış tarihinden önceki gün, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

3.      Tüm misafirlerimiz turumuzun bitiminde alınma noktalarına bırakılacaktır. Lütfen farklı noktalarda inmek için teklifte bulunmamanızı rica eder ve bu anlayışınız için teşekkür ederiz.

4.      Turlarımız da tüm hijyen kurallarına uyularak,Güvenli Sertifikalı, katılımcı sayısına uygun (15 kişiye kadar Minibüs,31 kişiye kadar Midibüs,46 kişiye kadar Otobüs) araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken misafir bu şartı kabul edilmiş sayılır.

5.      Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre yapılmaktadır. Turu erken satın alan Misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği Tarih dikkate alınır. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

6.      İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Araçlarımızda Koltuk Alması Zorunludur. Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer 00-1,99 Yaş  Çocuklar İçin Araçta Koltuk İstenirse Çocuk Fiyatı Uygulanır.

7.      Tüm turumuz boyunca seyir halindeyken araç içinde  MASKE ve EMNİYET KEMERİ takma zorunluluğu vardır. Bu kurala uymayan misafirlerimiz trafik kontrolü sırasında herhangi bir cezai işlemde kesilen ceza kişiye aittir.

8.      Araçlarımızda misafirlerimize ihtiyaç halinde ücretsiz maske temin ediyoruz.

9.      Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

10.  Yemek için tercih edeceğimiz işletmeler,hijyen kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış restoranlardır.

11.  Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

12.  Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın!

13.  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turun iptalini Günübirlik Turlarda 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency de saklıdır. Turun iptali durumunda Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency  iptali bizzat bildirmek zorundadır.

14.  Misafirlerimiz son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda ücret iadesi yapılmaz!

15.  Tur Rezervasyonunu yaptırmasına rağmen,Tur ücretinin ödemesini yapmamış misafirlerimiz, son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda kendilerinden tur ücretinin tamamını ödemeleri talep edilir! 

16.  Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki  yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.Olağanüstü durumlardan dolayı geriye geç dönülmesi durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ (New Roads travel Agency)  sorumlu değildir. Misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

17.  Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

18.  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Kuşadası Gezi Rehberi’nin (New Roads Travel Agency) bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

19.  Erken rezervasyon bitim tarihinden sonraki kayıtlarda erken rezervasyon fiyatı uygulanmaz.

20.  Lütfen Özel gruplar (aile ya da arkadaşlar) için fiyat sorunuz.

21.  Kendi grubunuzu oluşturabilir, hatta yeni bir tur tarihi ve güzergahı oluşturup fiyat sorabilirsiniz.

22.  En son Sirkü bir önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

“Gezmeyi Sevenlerin Doğru Adresi”

24/7 bize ulaşmak için; 

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Muammer Ülgen Sokak. Samsara Plaza. (Şok Market üstü) No:12 - Kat: 2/201 KUŞADASI-AYDIN

Telefon: +90 544 871 9648 (Atilla Demir)  / +90 544 3778984 (Aysun Demir)

Ofis Telefon: +90 256 613 2013

Saygılarımızla,

Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency

Tur Fiyatı

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 275,00 TL
  • Tek Kişilik Oda 275,00 TL
  • Odada 3. Kişi 275,00 TL
  • Çocuk (3-10) 255,00 TL
  • Bebek (0-3)0,00 TL