Tur Kategorilerimiz

GÜNÜBİRLİK TURLAR

Günübirlik Kar Keyfi Denizli Nikfer Kayak Merkezi Turu

4 ŞUBAT CUMARTESİ 11 ŞUBAT CUMARTESİ 12 ŞUBAT PAZAR 18 ŞUBAT CUMARTESİ 19 ŞUBAT PAZAR 25 ŞUBAT CUMARTESİ 26 ŞUBAT PAZAR

GÜNÜBİRLİK KAR-KIZAK-KAYAK KEYFİ

DENİZLİ-NİKFER

KAYAK MERKEZİ TURU

 

Tur ücreti: 330 TL

0 – 3 YAŞ: Ücretsiz

3 -10 Yaş: -30TL İNDİRİMLİ!

 

TUR TARİHLERİ:

28 OCAK CUMARTESİ

 

ŞUBAT’TA HER HAFTA SONU

4 ŞUBAT CUMARTESİ

11 ŞUBAT CUMARTESİ

12 ŞUBAT PAZAR

18 ŞUBAT CUMARTESİ

19 ŞUBAT PAZAR

25 ŞUBAT CUMARTESİ

26 ŞUBAT PAZAR

 

Kalkış Yerleri ve Saatleri:

06:40 Şelale Evleri Bim Önü

06:40 Tütüncüler Işıklar

06:45 Koçtaş yanı Migros önü

06:50 Kusadasi AVM Önü

07:10 Söke Tren Garı Önü

Misafirimiz olursa;

07:30 Ortaklar Çöp Şişçiler Meydanı

07:40 Germencik Halk Bankası Önü

07:50 İncirliova Belediye Önü

07:50-08:00 Aydın Kadın doğum Hastanesi karşı durağı,

Eski Garaj karşı durağı,Borsa Binası Durağı

 

Not: Kalkış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir. Kalkış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimiz ile iletişime geçerek bilgilendirilecek.

 

Kuşadası Gezi Rehberi Gözüyle Tur Programımız:

Siz Değerli Misafirlerimizi sabah saatlerinde daha önce belirlenen yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra;Yol üzerinde ki restaurantımızda kahvaltı (ekstra) yaptıktan sonra,burada misafirlerimiz yanlarında getirdikleri yiyecekleri mekandan çay,kahve almak kaydıyla yapabilir ya da tabakta kahvaltı satın alabilirler.Kahvaltımızın ardından Beyaz cennet Pamukkale'nin ardından şehrin ikinci beyaz cenneti olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Denizli (Nikfer) Kayak Merkezi'ne doğru Tavas’ın Medet ilçesinden Nikfer’e doğru tırmanışa geçiyoruz. Her geçen yıl ilginin arttığı Denizli Kayak Merkezi, yeni sezonda da karın ve kayak yapmanın keyfini çıkarmak isteyenleri bekliyor. 2420 metre rakımda bulunan ve Denizli merkeze 75 km uzaklığındaki Denizli Kayak Merkezi, Tavas İlçesine bağlı Nikfer Mahallesi sınırları içerisindeki Bozdağ’da bulunuyor. Toplam 13 kilometre uzunluğunda 9 adet pist bulunan merkezde 2 telesiyej, 1 teleski ve yürüyen bant bulunuyor. Amatör ve profesyonel kayakçılara hizmet veren mekanik tesislerde saatte 2.500 kişi taşınabiliyor. Tesiste ziyaretçilerin günübirlik tüm ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal tesis bulunuyor.KAR'ın o tatlı beyazın güzelliğine kapılmak için Denizli Kayak Merkezi NİKFER'de  Zirveye ulaştığımızda rehberimizden alacağımız bilgiler sonrasında alacağımız serbest zamanda misafirlerimiz bol bol eğleniyorken dileyen misafirlerimiz Telesiyej ile zirveye çıkabilir, Kayak,Kızak ve Snowboard gibi imkanlardan faydalanabilirler,geçireceğimiz eğlenceli ve keyifli saatlerden sonra verdiğimiz buluşma saatinde aracımızla buluşup  kar keyfini doyasıya yaşadıktan sonra geriye dönüşe başlıyoruz.

Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz 

NOT : Rehberimiz uygun gördüğünde programda değişiklik yapılabilir.

İki Kişilik Odada Kişi Başı 330,00 TL
Tek Kişilik Oda 330,00 TL
Odada 3. Kişi 330,00 TL
Çocuk (3-10) 300,00 TL
Bebek (0-3) 0,00 TL