Tur Kategorilerimiz

GÜNÜBİRLİK TURLAR

DENİZLİ NİKFER KAYAK MERKEZİ TURU

24 ŞUBAT CUMARTESİ- 600tl

GÜNÜBİRLİK

KAR-KIZAK-KAYAK KEYFİ

DENİZLİ-NİKFER

KAYAK MERKEZİ TURU

 

TUR TARİHİ:

24 ŞUBAT CUMARTESİ- 600tl

Ve

MART AYINDA HER HAFTA SONU

CUMARTESİ VE PAZAR

 

0 – 3 YAŞ: Ücretsiz

3 -10 Yaş: -50TL İNDİRİMLİ!

 

Kalkış Yerleri ve Saatleri:

06:00 Şelale Evleri Bim Önü

06:05 Tütüncüler Işıklar Nova Diş Önü

06:05 Koçtaş yanı Migros önü

06:10 Kusadasi AVM Önü

06:30 Söke Tren Garı Önü

Misafirimiz olursa;

06:50 Ortaklar Çöp Şişçiler Meydanı

07:00 Germencik Halk Bankası Önü

07:10 İncirliova Belediye Önü

07:20 Aydın Kadın doğum Hastanesi karşı durağı,

07:25 Eski Garaj karşı durağı Espo

 

Not: Kalkış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir. Kalkış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimiz ile iletişime geçerek bilgilendirilecek.

 

Kuşadası Gezi Rehberi Gözüyle Tur Programımız:

Siz Değerli Misafirlerimizi sabah saatlerinde daha önce belirlenen yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra;Yol üzerinde ki restaurantımızda kahvaltı (ekstra) yaptıktan sonra,burada misafirlerimiz yanlarında getirdikleri yiyecekleri mekandan çay,kahve almak kaydıyla yapabilir ya da tabakta kahvaltı satın alabilirler.Kahvaltımızın ardından Beyaz cennet Pamukkale'nin ardından şehrin ikinci beyaz cenneti olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Denizli (Nikfer) Kayak Merkezi'ne doğru Tavas’ın Medet ilçesinden Nikfer’e doğru tırmanışa geçiyoruz.Tahmini varışımız 11:00-11:30 arasındadır. Her geçen yıl ilginin arttığı Denizli Kayak Merkezi, yeni sezonda da karın ve kayak yapmanın keyfini çıkarmak isteyenleri bekliyor. 1950 metre rakımda bulunan ve Denizli merkeze 75 km uzaklığındaki Denizli Kayak Merkezi, Tavas İlçesine bağlı Nikfer Mahallesi sınırları içerisindeki Bozdağ’da bulunuyor. Toplam 13 kilometre uzunluğunda 9 adet pist bulunan merkezde 2 telesiyej, 1 teleski ve yürüyen bant bulunuyor. Amatör ve profesyonel kayakçılara hizmet veren mekanik tesislerde saatte 2.500 kişi taşınabiliyor. Tesiste ziyaretçilerin günübirlik tüm ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal tesis bulunuyor.KAR'ın o tatlı beyazın güzelliğine kapılmak için Denizli Kayak Merkezi NİKFER'de  Zirveye ulaştığımızda rehberimizden alacağımız bilgiler sonrasında alacağımız serbest zamanda misafirlerimiz bol bol eğleniyorken dileyen misafirlerimiz Telesiyej ile zirveye çıkabilir, Kayak,Kızak ve Snowboard gibi imkanlardan faydalanabilirler,rehberiniz kızak,tesiyej ve yemek için grubumuza özel imkanlarla size yardımcı olacak ve öncelik sağlayacaktır.Geçireceğimiz eğlenceli ve keyifli saatlerden sonra verdiğimiz buluşma saatinde (16:00 civarı) aracımızla buluşup  kar keyfini doyasıya yaşadıktan sonra geriye dönüşe başlıyoruz.

Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz 

NOT : Rehberimiz uygun gördüğünde programda değişiklik yapılabilir.

 

 

İki Kişilik Odada Kişi Başı 600,00 TL
Tek Kişilik Oda 600,00 TL
Odada 3. Kişi 600,00 TL
Çocuk (3-10) 550,00 TL
Bebek (0-3) 0,00 TL