Tur Kategorilerimiz

GÜNÜBİRLİK TURLAR

DATÇA BADEM ÇİÇEĞİ ZAMANI

16 ŞUBAT PERŞEMBE & 19 ŞUBAT PAZAR ESKİ DATÇA YENİ DATÇA AKYAKA

DATÇA BADEM ÇİÇEĞİ ZAMANI

Kainatın en güzel kara parçası Datça’ya rüya gibi bir yolculuk yapmaya hazır mısınız?

ESKİ DATÇA

YENİ DATÇA

AKYAKA AZMAK NEHRİ

Tur ücreti: 430 TL

0 – 2 YAŞ: Ücretsiz

3 -10 Yaş: -30TL İNDİRİMLİ!

 

TUR TARİHLERİ:

16 ŞUBAT PERŞEMBE

&

19 ŞUBAT PAZAR

 

Kalkış Yeri ve Saatleri:
06:30 Tütüncüler kavşak

06:35 Kuşadası Koçtaş yanı Migros önü

06:40 Kusadasi AVM

07:00 Söke Tren Garı

Misafirimiz olursa;

07:20 Ortaklar Çöp Şişçiler Meydanı

07:30 Germencik Halk Bankası Önü

07:45 İncirliova Belediye Önü

08:00 Aydın Kadın doğum Hastanesi karşı durağı

veya Aydın Meydan Atatürk Heykeli Yakıt İstasyonu

 

 

Not: Alınış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir.Alınış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimizle iletişime geçerek bilgilendirileceklerdir.Farklı alınış yerleri için irtibata geçiniz lütfen.

 

Bir Çiçeğin Amacı Nedir?

Düşündünüz Mü Hiç? 

Umuttur; Her Şeyden Önce, Geleceğin Müjdecisidir.

Uyanışdır; Kışın Uyusukluğunu, Ölü Toprağını Atmaktır Üstümüzden. Berekettir; Toprağın Güneşin, Yağmurun Cömertliğidir.

Doğumdur; Yaşamın Enerjisini Hissetmektir.

İnattır; Her Sene Bıkmak Bilmeden Dirençle Gözlerini Açmaktır.

Mutluluktur; Doğanın Bize Bakan Yüzüdür.

 

Kuşadası Gezi Rehberi Gözüyle Tur Programımız:

Siz Değerli Misafirlerimizi daha önce belirlenen saat ve yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra Muğla’da Bi Mola CNS tesisinde Serbest Kahvaltı; Dileyen misafirlerimiz simit açma poğaça çay veya tost,sandviç,çorba çeşitleri veya kahvaltı tabağı şeklinde arzu ettiğini satın aldıktan sonra;

Coğrafya bilgini Strabon “Tanrı çok sevdiği kulunu uzun ömürlü olması için Datça Yarımadası’na gönderir.” demiş. Bu asla öyle boşuna söylenmiş bir söz değil!

İlk olarak rehberimiz eşliğinde ESKİ DATÇA’YI geziyoruz. Burada CAN YÜCEL’İ anıyoruz. Can Yücel Evini,Sokağını,Şarap’ını yarım bıraktığı yeri,kahvehanesini ve  Eski Datça Sokaklarını gezdikten sonra

YENİ DATÇA’YA geçiyoruz. Datça'nın güzelliklerinin farkında olan yalnızca Strabon olmasa gerek ki, Datça Yarımadası, Bozburun Yarımadası ile birlikte, 1999 yılında WWF (Dünya Doğayı Koruma Vakfı) tarafından acil olarak korunması gereken 100 yeryüzü noktasından biri olarak belirlendi. Kendine özgü coğrafyası, bozulmamış kıyıları, kumulları, zengin su altı yaşamı, bitkileri ve yaban hayatıyla Datça Yarımadası, gerçekten olağanüstü ve görülmeye değer.Burada geçirdiğimiz keyifli vakitlerden sonra Marmaris’in en eşsiz yerlerinin başında gelen mavi ve yeşilin muhteşem tonlarına sahip, küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ya ulaşıyoruz.Burada konuklarımız arzu ederler ise 30 dakikalık bir Azmak Nehri Tekne Turuna (ekstra) katılabilirler. Ağaçlar ve sazlıklar arasından tekne ile süzülerek, Azmakbaşı Deresinin, denizle buluştuğu noktayı görüyoruz. Tam bir akvaryumun üzerinde geziyor hissi yaşayacağımız bu turumuzda buz gibi suya dileyen misafirlerimiz ayaklarını da sokabilirler.Verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Akyaka’da Azmak Nehri kenarında veya çarşı içerisinde yürüyüş yapabilir,kafelerinde oturup ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.Buradaki keyifli vakitler sonrası dönüş yolculuğuna geçiyoruz.

20:00-21:00 arası Söke ve Kuşadası'nda olurken Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş - Geliş ulaşım ve tüm çevre gezileri

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Tüm otoban ve otopark ücretleri

Araç içi ikramlar

KUSADASI GEZİ REHBERİ GÜVENCESİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  -Tur esnasında alınacak tüm yemekler, yiyecek ve içecekler.

Müze,Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Günübirlik Tur Ek Bilgileri

1.      Turlarımızda İsim Soyisim, Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ve Hes Kodu ile Aşı Kartı ibrazı şarttır. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

2.      Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge uyarınca;6 Eylül'den itibaren  tüm gezilerimizde; misafirlerimizin aşı kartı (çift aşı zorunluluğu) veya 48 saat içinde yapılmış PCR testi  negatif sonucunu ibraz etmek zorundadırlar.Aşı olmayanlar,Covit geçirmemiş ve aşılama süresi geçmiş olanlar Negatif PCR testi ibraz edemeyenler,şehirlerarası toplu taşıma araçlarına kabul edilmeyeceklerinden turlarımıza da maalesef kabul edilmeyeceklerdir.

3.      Turların kalkış tarihinden önceki gün, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

4.      Tüm misafirlerimiz turumuzun bitiminde alınma noktalarına bırakılacaktır. Lütfen farklı noktalarda inmek için teklifte bulunmamanızı rica eder ve bu anlayışınız için teşekkür ederiz.

5.      Turlarımız da tüm hijyen kurallarına uyularak,Güvenli Sertifikalı, katılımcı sayısına uygun (15 kişiye kadar Minibüs,31 kişiye kadar Midibüs,46 kişiye kadar Otobüs) araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken misafir bu şartı kabul edilmiş sayılır.

6.      Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre yapılmaktadır. Turu erken satın alan Misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği Tarih dikkate alınır. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

7.      İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Araçlarımızda Koltuk Alması Zorunludur. Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer 00-1,99 Yaş  Çocuklar İçin Araçta Koltuk İstenirse Çocuk Fiyatı Uygulanır.

8.      Tüm turumuz boyunca seyir halindeyken araç içinde  MASKE ve EMNİYET KEMERİ takma zorunluluğu vardır. Bu kurala uymayan misafirlerimiz trafik kontrolü sırasında herhangi bir cezai işlemde kesilen ceza kişiye aittir.

9.      Araçlarımızda misafirlerimize ihtiyaç halinde ücretsiz maske temin ediyoruz.

10.  Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

11.  Yemek için tercih edeceğimiz işletmeler,hijyen kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış restoranlardır.

12.  Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

13.  Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın!

14.  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turun iptalini Günübirlik Turlarda 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency de saklıdır. Turun iptali durumunda Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency  iptali bizzat bildirmek zorundadır.

15.  Misafirlerimiz son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda ücret iadesi yapılmaz!

16.  Tur Rezervasyonunu yaptırmasına rağmen,Tur ücretinin ödemesini yapmamış misafirlerimiz, son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda kendilerinden tur ücretinin tamamını ödemeleri talep edilir! 

17.  Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki  yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.Olağanüstü durumlardan dolayı geriye geç dönülmesi durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ (New Roads travel Agency)  sorumlu değildir. Misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

18.  Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

19.  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Kuşadası Gezi Rehberi’nin (New Roads Travel Agency) bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

20.  Erken rezervasyon bitim tarihinden sonraki kayıtlarda erken rezervasyon fiyatı uygulanmaz.

21.  Lütfen Özel gruplar (aile ya da arkadaşlar) için fiyat sorunuz.

22.  Kendi grubunuzu oluşturabilir, hatta yeni bir tur tarihi ve güzergahı oluşturup fiyat sorabilirsiniz.

23.  En son Sirkü bir önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

“Gezmeyi Sevenlerin Doğru Adresi”

24/7 bize ulaşmak için; 

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Muammer Ülgen Sokak. Samsara Plaza. (Şok Market üstü) No:12 - Kat: 2/201 KUŞADASI-AYDIN

Telefon: +90 544 871 9648 (Atilla Demir)  / +90 544 3778984 (Aysun Demir)

Ofis Telefon: +90 256 613 2013

Saygılarımızla,

Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency

 

 

İki Kişilik Odada Kişi Başı 430,00 TL
Tek Kişilik Oda 430,00 TL
Odada 3. Kişi 430,00 TL
Çocuk (2-10) 400,00 TL
Bebek (0-2) 0,00 TL