YILBAŞI ÖZEL DAVRAZ TURU ISPARTA HILTON GARDEN INN HOTEL AYRICALIĞIYLA Fiyat: 800,00 TL


*HOŞGELDİN 2022*

YILBAŞI ÖZEL

ISPARTA DAVRAZ KAYAK MERKEZİ

 “1 Gece ISPARTA HILTON GARDEN INN Hotel

Kalitesi ve Konforu Ayrıcalığıyla ”

(Hilton CleanStay Farkıyla,Daha Temiz-Daha Hijyenik)

1 GECE 2 GÜN!

YILBAŞI ÖZEL GALA YEMEĞİ ve BALO PROGRAMI DAHİL!

 

Yılın ilk günü ucu bucağı olmayan bir beyazlığın içerisinde kaybolup, bulutların üzerine çıkmak, bembeyaz bir düşü gerçekten yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız buyurun Davraz’a...

 

TARİH

MÜSAİTLİK

İKİ KİŞİLİK ODADA

KİŞİ BAŞI

TEK KİŞİ

31.12.2021

Müsait

650 TL

800 TL

 

3. KİŞİ

İKİ YETİŞKİN YANINDA

1. ÇOCUK

650 TL

0 – 3 Yaş  Ücretsiz

3 - 10 Yaş: 500 TL

 

 

YILBAŞI GALA MENÜSÜ

eğlenceli gala yemeği; ordövr tabağı, ara sıcak , ana yemek hindi sarma garnitür ile, tatlı , meyve , gece çorbası , 2 adet limitli alkolsüz meşrubat - 10 yaş üstü yetişkin sayılır

 

Kuşadası Gezi Rehberi Programımız;

31.12.2021 CUMA

Siz Değerli Misafirlerimizi daha önce belirlenen saat ve yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra yol güzergahında uygun bir restaurantta kahvaltımızı yaptıktan sonra;

İlk olarak Burdur`un Yeşilova ilçesi sınırlarında, denizden 1193 metre yükseklikte ve Toros Dağları`nın arasında bulunan Salda Gölü, bembeyaz kumsalı ile mavinin her  tonlarını sunması nedeniyle SALDA GÖLÜ’ne Türkiye’nin Maldivleri ünvanı verilmiştir.Türkiye’ nin en derin ve en temiz göllerinden biri olan SALDA GÖLÜ’nün uzayıp giden beyaz ve temiz kumsalı ile Şehir gürültüsünden uzak, sessiz ve sakin,  huzur verici bu ortamın, tertemiz havasını soluyarak vereceğimiz serbest zamanda, sizler bu doğa harikası gölün kıyısındaki bembeyaz kumsalda yürüyüş yapar ve bol bol harika fotoğraflar çekildikten sonra Isparta Merkeze doğru hareket ediyoruz. Burada ilk olarak Isparta diyince akla gelen “Gül” ile özleşleşmiş gül kokulu tesbih , lokum , gül lokumu , gül suyu vb. ürünleri alışverişlerimizi de yapabileceğimiz Isparta merkezde verilecek serbest zamanda rehberimizin sizlere önereceği yerde yöreye özgü yemekleri ile öğle yemeğimizi alırken,Ayrıca gezi rehberimiz sizlere şehrin sembolü olan Gül Heykeli`ni, Isparta`yı gül ile tanıştıran Gülcü İsmail Efendi Heykeli`ni ve Süleyman Demirel Heykeli`ni gösterecektir.Sizleri Isparta merkezde bulunan  Hilton Garden İnn Otelimize doğru hareket ediyoruz. Otelimize yerleşip odalarımızı aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz otelimizin imkanlarından faydalanabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. https://www.hilton.com.tr/oteller/turkiye/isparta/hilton-garden-inn-isparta

01.01.2022 CUMARTESİ

09:00 Uyandırma

10:30 da  Otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra Otelimizden hareket.

Otelimizden hareket ederek yaklaşık 30-45 dakikalık yolcuğumuzun ardından DAVRAZ Kayak Merkezi’ne çıkıyoruz.

Isparta şehir merkezinin 26 km güneydoğusunda bulunan ve Eğirdir Gölü manzarası eşliğinde kayma fırsatı sunan Davraz, mükemmel kar kalitesi, her seviyeden kayak severlere hitap eden parkurları ile ülkemizin en popüler kış sporları merkezlerindendir. Davraz Kayak Merkezi doğal güzellikleri ve mükemmel kar kalitesiyle, amatör ve profesyonel kayakçılara emsalsiz parkurlar sunmaktadır.Burada dileyen konuklarımız bu güzel ortamda  kayak ve snowboard yapabilir ve telesiyejlere binebilirisiniz, telesiyej ile ulaşılan Sümbül Tepesi`nde kar manzaraları eşliğinde sahlep içerek içlerini ısıtabilirler. Burada kar özlemimizi giderdikten diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek Cafelerde sıcak içeceklerini içebilirler. Burada geçireceğimiz neşeli saatler içerisinde dileyen misafirlerimiz ekstra sucuk ekmek ile öğle yemeğimizi alabilirler. 

Burada keyifle geçirdiğimiz saatlerin ardından, tekrar aracımıza binip,yol üzerinde ki uygun tesiste akşam yemeğini de alarak gerekli molalar ile geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

1 Gece Isparta Hilton Garden İnn Otelinde Konaklama Ayrıcalığı

Yılbaşı Gala Yemeği ve Eğlencesi.

Otelimizde 1 Sabah Kahvaltısı

Gidiş - Geliş Ulaşım ve Tüm Çevre Gezileri

     Profesyonel Rehberlik Hizmeti

     Tüm otoban ve otopark ücretleri

     Araç içi Su ikramı

     Zorunlu Seyahat Sigortası

     KUSADASI GEZİ REHBERİ GÜVENCESİ

 

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

İlk Gün Sabah Alınacak Sabah Kahvaltısı Ve Öğle Yemekleri

Otelde Ki Yemekler Dışındaki Tüm Yiyecek Ve İçecekler

Müze,Ören Yeri Giriş Ücretleri

Molalar Ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

Otelde Belirlenen Ekstralar 

Otelde Mini Bar Kullanımı

Telesiyej Ve Kayak Ekipmanları Ücretleri

65-80 Yaş Arası Misafirlerden 15 TL Ek Sigorta Sürprim Farkı Alınır. 

 

Kalkış Yerleri ve Saatleri:


Şelale Evleri Bim Önü

Kuşadası Koçtaş yanı Migros önü

Kusadasi AVM

Söke Tren Garı

Germencik Halk Bankası

 

Not: Kalkış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir. Kalkış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimiz ile iletişime geçerek bilgilendirilecek

 

Tur Ek Bilgileri

1.      Turlarımızda İsim Soyisim, Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ve Hes Kodu ile Aşı Kartı ibrazı şarttır. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

2.      Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge uyarınca;6 Eylül'den itibaren  tüm gezilerimizde; misafirlerimizin aşı kartı (çift aşı zorunluluğu) veya 48 saat içinde yapılmış PCR testi  negatif sonucunu ibraz etmek zorundadırlar.Aşı olmayanlar,Covit geçirmemiş ve aşılama süresi geçmiş olanlar Negatif PCR testi ibraz edemeyenler,şehirlerarası toplu taşıma araçlarına kabul edilmeyeceklerinden turlarımıza da maalesef kabul edilmeyeceklerdir.

3.      Turların kalkış tarihinden önceki gün, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

4.      Tüm misafirlerimiz turumuzun bitiminde alınma noktalarına bırakılacaktır. Lütfen farklı noktalarda inmek için teklifte bulunmamanızı rica eder ve bu anlayışınız için teşekkür ederiz.

5.      Turlarımız da tüm hijyen kurallarına uyularak,Güvenli Sertifikalı, katılımcı sayısına uygun (15 kişiye kadar Minibüs,31 kişiye kadar Midibüs,46 kişiye kadar Otobüs) araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken misafir bu şartı kabul edilmiş sayılır.

6.      Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre yapılmaktadır. Turu erken satın alan Misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği Tarih dikkate alınır. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

7.      İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Araçlarımızda Koltuk Alması Zorunludur. Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer 00-1,99 Yaş  Çocuklar İçin Araçta Koltuk İstenirse Çocuk Fiyatı Uygulanır.

8.      Tüm turumuz boyunca seyir halindeyken araç içinde  MASKE ve EMNİYET KEMERİ takma zorunluluğu vardır. Bu kurala uymayan misafirlerimiz trafik kontrolü sırasında herhangi bir cezai işlemde kesilen ceza kişiye aittir.

9.      Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

10.  Otellerde 3. yatak ilave açılır - kapanır yatak şeklinde olabilmektedir. Triple odalarda üçüncü  yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel Duruma Göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ. AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

11.  Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

12.  İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-6 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

13.  Araçlarımızda misafirlerimize ihtiyaç halinde ücretsiz maske temin ediyoruz.

14.  Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

15.  Yemek için tercih edeceğimiz işletmeler,hijyen kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış restoranlardır.

16.  Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

17.  Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın!

18.  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turun iptalini Günübirlik Turlarda 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency de saklıdır. Turun iptali durumunda Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency  iptali bizzat bildirmek zorundadır.

19.  Misafirlerimiz son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda ücret iadesi yapılmaz!

20.  Tur Rezervasyonunu yaptırmasına rağmen,Tur ücretinin ödemesini yapmamış misafirlerimiz, son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda kendilerinden tur ücretinin tamamını ödemeleri talep edilir!

21.  Konaklamalı Yurt içi Turlarda Yeterli sayıda katılım olmadığı takdirde turu iptal etme hakkına sahiptir. KUŞADASI GEZİ REHBERİ (New Roads travel Agency)  3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency) da Saklıdır. Turun İptali Durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency)  İptalini bizzat bildirmek zorundadır. Böyle bir durumda alınan ödemeler, alınma şekillerine göre iade yapılacaktır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 30’dur. Turun hareket tarihinden 10 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 

22.  Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki  yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.Olağanüstü durumlardan dolayı geriye geç dönülmesi durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ (New Roads travel Agency)  sorumlu değildir. Misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

23.  Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

24.  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Kuşadası Gezi Rehberi’nin (New Roads Travel Agency) bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

25.  Erken rezervasyon bitim tarihinden sonraki kayıtlarda erken rezervasyon fiyatı uygulanmaz.

26.  Lütfen Özel gruplar (aile ya da arkadaşlar) için fiyat sorunuz.

27.  Kendi grubunuzu oluşturabilir, hatta yeni bir tur tarihi ve güzergahı oluşturup fiyat sorabilirsiniz.

28.  En son Sirkü bir önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

“Gezmeyi Sevenlerin Doğru Adresi”

24/7 bize ulaşmak için; 

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Muammer Ülgen Sokak. Samsara Plaza. (Şok Market üstü) No:12 - Kat: 2/201 KUŞADASI-AYDIN

Telefon: +90 544 871 9648 (Atilla Demir)  / +90 544 3778984 (Aysun Demir)

Ofis Telefon: +90 256 613 2013

Saygılarımızla,

Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency

 

 

Tur Fiyatı

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 650,00 TL
  • Tek Kişilik Oda 800,00 TL
  • Odada 3. Kişi 650,00 TL
  • Çocuk (3-10) 500,00 TL
  • Bebek (0-3)0,00 TL