Siz Değerli Misafirlerimiz için Önemli Bilgiler

Ek Bilgiler

1.      Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

2.      Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

3.      Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

4.      Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

5.      Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ibrazı şarttır. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

6.      Turların kalkış tarihinden önceki gün, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

7.      Araçlarımızda misafirlerimize birer adet ücretsiz maske servis ediyoruz.

8.      Tur Araçlarımızı sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde misafirimize hizmet veriyoruz.

9.      Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

10.  Yemek için tercih edeceğimiz işletmeler, sosyal mesafe kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış restoranlardır.

11.  Turlarımız da tüm hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyularak katılımcı sayısına uygun araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken bu şart kabul edilmiş sayılır.

12.  Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

13.  Otellerde 3. yatak ilave açılır - kapanır yatak şeklinde olabilmektedir. Triple odalarda üçüncü  yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel Duruma Göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ. AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

14.  Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

15.  İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-6 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

16.  Lütfen 8 kişi ve altı kapalı (aile ya da arkadaşlar) gruplar için fiyat sorunuz.

17.  Kendi grubunuzu oluşturabilir, hatta yeni bir tur oluşturup fiyat sorabilirsiniz.

18.  Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın

19.  Fotoğraf makinesi, şarj aleti, ilaç, şal, mont, şemsiye vb. gibi her an ihtiyacımız olabilecek eşyalarımızı valize koymamamızı yanımıza küçük bir çanta içerisine almanızı rica ederiz. Valizler sabah araç bagajına konduktan sonra bir daha otelde indirilecektir. Bunun nedeni valiz kaybetme olasılığını ortadan kaldırmak ve valizlerin içerisindeki eşyalara zarar vermemek içindir.

20.  Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre yapılmaktadır. Turu erken satın alan Misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği Tarih dikkate alınır. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

21.  Aracımız her gün sıra kaydırma sistemi yoktur.

22.  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Kuşadası Gezi Rehberi’nin (New Roads Travel Agency) bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

23.  Erken rezervasyon bitim tarihinden sonraki kayıtlarda erken rezervasyon fiyatı uygulanmaz.

24.  Tüm misafirlerimiz turumuzun bitiminde alınma noktalarına bırakılacaktır. Lütfen farklı noktalarda inmek için teklifte bulunmamanızı rica eder ve bu anlayışınız için teşekkür ederiz.

25.  Tüm turumuz boyunca seyir halindeyken araç içinde  MASKE ve EMNİYET KEMERİ takma zorunluluğu vardır. Bu kurala uymayan misafirlerimiz trafik kontrolü sırasında herhangi bir cezai işlemde kesilen ceza kişiye aittir.

26.  Hava şartları, toprak kayması, trafik kazası, vb. gibi olağanüstü durumlardan dolayı geriye geç dönülmesi durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency)  sorumlu değildir. Misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

27.  Acente ilgili Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik Yapılabilir.

28.  Uçaklı turlarda KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency) yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar.

29.  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turun iptalini Günübirlik Turlarda en az 24 saat önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency de saklıdır. Turun iptali durumunda Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency  iptali bizzat bildirmek zorundadır.

30.  Konaklamalı Yurt içi Turlarda Yeterli sayıda katılım olmadığı takdirde turu iptal etme hakkına sahiptir. KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency)  3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency) da Saklıdır. Turun İptali Durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency)  İptalini bizzat bildirmek zorundadır. Böyle bir durumda alınan ödemeler, alınma şekillerine göre iade yapılacaktır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 30’dur. Turun hareket tarihinden 7 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 

31.  En son Sirkü bir önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

“Gezmeyi Sevenlerin Doğru Adresi”

24/7 bize ulaşmak için; 

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Muammer Ülgen Sokak. Samsara Plaza. (Şok Market üstü) No:12 - Kat: 2/201 KUŞADASI-AYDIN

Telefon: +90 544 871 9648 (Atilla Demir)  / +90 544 3778984 (Aysun Demir)

Ofis Telefon: +90 256 613 2013

Saygılarımızla,

Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency