Misafirlerimizin Memnuniyeti için İlkelerimiz

Misafirlerimizin Memnuniyeti için İlkelerimiz

Kusadasi Gezi Rehberi New Roads Seyahat Acentası olarak Türkiye’nin ve Dünya'nın farklı bölgelerindeki kültürel ve doğal zenginliği keşfetmek isteyen yerli ve yabancı tüm misafirlerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

 

% 99 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Tatilinizi ayarlamak için güvenilir, uzman bir Seyahat Acentası’nın web sitesini ziyaret ettiniz ve size uygun bir tarihleri ilginizi çeken bir gezi ile süslemeye karar verdiniz.

Kesinlikle harika zamanlar geçireceğiniz, müthiş manzaraları göreceğiniz, Güzel anılar biriktireceğiniz, gezi sırasında yerel kültürlere erişme imkanı bulup belki de size yabancı bir yerde yeni bir arkadaş edinme şansınız olabilecek bir geziye çıkmak üzeresiniz.

Aşağıda, tatilinizin en önemli parçası Gezinizin unutulmaz olmasını sağlamak için bazı ipuçlarını derledik

İlkelerimiz’den biri:  “İlk izlenim Son izlenimdir”

Turunuzdan önce beklentilerinizi belirtmek için bizimle iletişim kurabilme avantajından yararlanın. Bu sizin çok vaktinizi almayacaktır! Temsilcimiz neyle ilgilendiğiniz konuları öğrenmek isteyecek, İlgi alanlarınızı, beğenilerinizi ve beğenmediklerinizi lütfen onunla paylaşın.  bu sizin için turunuzu özelleştirmemize yardımcı olacaktır. Uzman Tur operatörü ve profesyonel tur rehberleri olarak, programınızı, sürenizi ve etkinliklerinizi, ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ayarlamak istiyoruz. Lütfen özel isteklerinizi bize bildirin.

Kuşadası Gezi Rehberi ekibimiz tüm gezi programlarımızı titizlikle oluşturur ve gezi rehberlerimiz olağanüstü koşullar dışında programları aynen uygular.

 

Kuşadası Gezi Rehberi katılımcılarıyla birlikte “Aile” ortamında ki gezideki zamanın önemli olduğunu bilir ve programda belirtilen zamanlamaya uyarız.

 

Tur rehberlerimizi, konularında uzman, bölgelerini iyi bilen profesyonel kişiler arasından seçeriz.

 

Gidilen noktada alternatif hizmet yerleri yoksa, hizmeti alıp almama konusunda katılımcılar özgürdür.

 

Programda aksi belirtilmedikçe yemeklerde alınan alkollü ve alkolsüz içecekler gezi ücretine dahil değildir.

 

Programda aksi belirtilmedikçe otel odalarına giriş saati 14.00, çıkış saati ise en geç 12.00'dir.  

 

Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer/yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğunuz yoktur Ancak gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmeti alabilirler.

 

Rehberiniz ile tanıştıktan sonra sorular sorun ama konuşmanın akmamasını da sağlayın! Rehberinizde paylaşılacak çok fazla bilgi var ve pasif bir dinleyici olmaktan ziyade konuşma yoluyla öğrenmenin daha keyifli olacağını keşfedin.

Kimsenin gruptan çıkmaması için rehberinizden grubunuzun fotoğraflarını çekmesini isteyin. Bu arada, bu özel gününüzde sizinle olan rehberinizi hatırlamanıza yardımcı olması için rehberinizle de fotoğraf çekmeyi unutmayın  ;)

... ve benzer bir şekilde değil, Yeni bir şeyler deneyin! İster yeni bir yöresel bir yemek ya da içecek veya herhangi bir etkinlik olsun, Ama turlarınızda daha önce hiç yapmadığınız bir şeyi yapmaya kendinizi zorlayın. Bu size daha keyif verecektir.

Açık fikirli olun ve yerel kültüre saygı gösterin. Bunu çok duyuyoruz, ama tam olarak ne anlama geliyor?  Tüm zamanlarını farklı gelenek ve davranışların yargısına harcayan gezginler, yolculuklarından zevk almaktan daha fazla şikayet ediyorlar.

Kötü hava koşullarına hazırlıklı olun ve sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin! Ne yazık ki, yaz  olmasına rağmen her gün güneşli olmayacaktır.Ya da tam tersi! Yalnız kötü havanın da aslında sizin için özel bir gün olması için harika bir zaman olabileceğini de unutmayın. Deneyimli tur rehberiniz her koşulda sizin için en doğruyu ve mantıklı olanı yapmak için programınızı değiştirebilir, yağmurda olsa, açık alanlarda da olsanız zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek için rehberinizden her türlü fikre sahip olacaksınız.

Olağanüstü hava ve yol koşullarında tur rehberimizin tur programında değişiklik yapma hakkı vardır.

 

Yürümek için rahat ayakkabılar giyin ve uygun şekilde giyinin; hava durumunu, turun yürüyüş seviyesine dikkat edin, Şemsiyenizi almayı unutmayın, kapalı ayakkabılar ve rahat ve uygun kıyafetler ile küçük yedek bir çantayla rahat rahat gezebilirsiniz. Güneş gözlüğü ve güneş kremi de önerilir.

Peki % 100 misafir memnuniyeti garantisi vermememizin nedeni nedir? Bize göre, % 100 customer satisfaction yani % 100 müşteri memnuniyeti, belki tek bir şey hariç her şey için imkansızdır; Uzun süreli Evlilikler!!!

“ New Roads For New Dreams” – “ Yeni Rüyalar İçin Yeni Yollar ”

 

24/7 bize ulaşmak için;

İletişim Bilgileri

 

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Rifat Arin Sokak. Arm Center Sitesi. No:5/501

KUŞADASI-AYDIN- TURKEY

 

Telefon: +90 544 871 9648 (Atilla Demir)  / +90 544 3778984 (Aysun Demir)

Ofis Telefon: +90 256 613 2013

E-posta: info@kusadasigezirehberi.com

 

 

Saygılarımızla,

Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi

New Roads Travel Agency