KARTEPE & ULUDAĞ TURU Fiyat: 625,00 TL


KARTEPE-ULUDAĞ TURU

“ 1 Gece Kocaeli 5*Ness Termal Otel Konaklama Ayrıcalığıyla ”

(Kapalı Termal Havuz-Hamam-Sauna-Buhar Banyosu)

2 KAYAK MERKEZİ,KAR&TERMAL KEYFİ BİR ARADA!

Kişi başı tur ücreti: 525TL

3 - 6 Yaş:  275 TL

7- 11 Yaş: 375 TL

Tek kişi Single Odada: 625 TL

2 GÜN - 1 GECE

18-19 Aralık Cumartesi/Pazar

22-23 Ocak (Sömestr Tatili) Cumartesi/Pazar

29-30 Ocak (Sömestr Tatili) Cumartesi/Pazar

12-13 Şubat Cumartesi/Pazar

26-27 Şubat Cumartesi/Pazar

 

Cuma Akşamı Alınış Saati ve Yerleri
22:00 Tütüncüler kavşak

22:05 Kuşadası Koçtaş yanı Migros önü

22:10 Kadınlar Denizi Lunapark Bim Önü

22:15 Kusadasi AVM

22:30 Söke Tren Garı

22:45 Ortaklar Çöpşişçiler Meydanı

23:00 Selçuk Belediyesi önü

 

 

Not: Kalkış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir.Kalkış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimiz ile iletişime geçerek bilgilendirilecek

 

Kuşadası Gezi Rehberi Gözüyle Tur Programımız:

1.Gün :Gece yolculuğu Kuşadası-Söke-Selçuk-İzmir-Balıkesir-Bursa-Kocaeli-Kartepe Kayak Merkezi Ormanya Hobbit Evleri- Ters Ev ve Maşukiye ardından Kocaeli 5* Ness Termal Otelemize varış.

Siz Değerli Misafirlerimizi daha önce belirlenen saat ve yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra

07:00 civarı Bursa Yalova Otabanı Altınova çıkışında ki yol üzerinde ki Oksijen tesisinde (ekstra) kahvaltımızın ardından sonra

Ucu bucağı olmayan bir beyazlığın kaybolup, bulutların üzerine çıkmak, bembeyaz bir düşü gerçekten yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız buyurun Kartepe'ye...

En yüksek rakımı 1699 Mt olan Kartepe, İzmit'in doğusu ve Sapanca'nın batısında yer almaktadır. Marmara'nın üçüncü yüksek noktası konumuna sahip olan, Samanlı dağları arasında yer alan ve Kartepe kayak merkezi olarak adlandırılan bölgedir.Kocaeli sınırları içerisinde, Maşukiye'ye 16 kilometre mesafede bulunan Kartepe, 347 hektarlık (yaklaşık 3.5 milyon metre kare) bir kış turizmi ve doğa yürüyüşü (trekking) alanıdır.. Asırlık ağaçlarla bezenmiş bu doğa harikasında, kulağınıza gelen su sesleriyle etrafınızdaki şelale ve dereleri keşfedebilir, bir anda kendinizi beyazın ya da yeşilin içine saklanmış bulabilirsiniz.

10:00 KARTEPE’ye varış ve serbest zaman ve dileyen misafirlerimiz burada karlar üzerinde Sucuk-Ekmek keyfi yapabilirler.

Not: Arzu eden misafirlerimiz Kartepe’de sucuk ekmek(ekstra) alabilir ya da dilerseniz Maşukiye Alabalık Vadisi’nde öğle yemeği(ekstra) molası için zaman ayıracağız.

Kartepe'nin eteklerinde, yemyeşil doğası, masmavi gökyüzü, tertemiz orman havası soluyacağınız en güzel kaçış noktalarından biridir Maşukiye. İsmini Maşuk tan (Aşık) alan, Maşukiye Belde Halkının tabiri ile buraya gelen aşık olur dediği şirin bir beldedir.
Maşukiye Karadeniz’in tüm yeşil bitki örtüsünün bulunduğu Türkiye’nin en geniş ağaç ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan bir beldedir.
Maşukiye demek bir yandan da organik serpme kahvaltı ve alabalık yemek demek. Bunların en güzel adresi ise Maşukiye merkezinde yayılmış olan alabalık restoranları. Restoranların en büyük özelliği hepsinin doğa ile iç içe olması, birçoğunun içinde irili ufaklı birçok şelaleye sahip olması.

Maşukiye’den sonra Ormanya Doğal Yaşam Parkı, Hobbit Evleri ve Ters Ev ziyaretimizi yapacağız.Kocaeli ilimizin Kartepe İlçesi sınırları içerisinde yer alan ORMANYA DOĞAL YAŞAM alanı,4000 dönümlük alana sahip olması Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise en büyük üçüncü doğal yaşam parkı olma özelliği taşıyor. Ormanya ücretsiz olarak gezilebilen bir yer. İçerisinde hayvanat bahçesinden vahşi yaşam alınına yürüyüş ve bisiklet parkuruna kadar bir çok şey bulunuyor.  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 2018 yılında açılan Avrupa’nın en büyük yaşam parkı olan Ormanya’da en çok ilgi gören yer ise Hobbit Evleri oluyor. Yüzüklerin Efendisi filmindeki sahneleri hatırlatan bu evleri gören ziyaretçiler hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmiyor.

Tuem Organizasyon Ticaret Limited Şirketi tarafından Türkiye ‘nin en büyük 170 metrekarelik “Ters Ev Ormanya ” projesi 18 Ocak 2020 tarihinde Kocaeli ‘de hayata geçirilmiştir. Ters evde, her evde olması gereken detayları bulabileceğiniz gibi ter evde her kitleye hitap eden farklı bir çok köşeden bulunmaktadır. Özellikle spor odası, mutfak, şömine bölümü ve dış bahçesi ile farklılık yaratmakladır. Gerçek eşyaların kullanıldığı evde perdeler, mobilyalar, tuvalet, yatak odası ve diğer tüm eşyalar tavana monte edildiği ziyaretçilerin başını döndüren özellikle güzel fotoğraf ve videolar çekilmek mümkündür. Evde bulunan eşyaların tamamının tavanda yer alması, ilk girişten itibaren insanlarda şaşkınlık yaratmaktadır.

16:00 – 17:00 civarı KOCAELİ’ye hareket ediyoruz ve 5* Ness Termal Otelemize vardıktan sonra dileyen misafirlerimiz otelimizin kapalı havuzundan ve diğer imkanlarından akşamsaat 22:00 ye kadar faydalanabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. https://www.thenesshotel.com.tr/

2.Gün: - Uludağ Kayak Merkezi-Tarihi İnkaya Anıt Çınar- Gölyazı ve Kuşadası’na dönüş

07:00 Uyandırma

07:30’da  Otelimizde sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra

08:30’da Otelimizden hareket ederek 2-2 buçuk saatlik yolcuğumuzun ardından ilk olarak BURSA- ULUDAĞ’a çıkıyoruz.

Uludağ’ da dileyen konuklarımız kayak ve snowboard yapabilir ve telesiyejlere binebilirisiniz, diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek Cafelerde sıcak içeceklerini içebilirler. Burada geçireceğimiz neşeli saatler içerisinde dileyen misafirlerimiz sucuk ekmek(ekstra) ile öğle yemeğimizi alabilirler. 

15:00 civarı Uludağ’ dan ayrılırken yolumuzun üstünde, İNKAYA (TARİHİ ÇINAR) olarak bilinen yerde fotoğraf molası veriyoruz. 

16:30 civarı Bursa’nın olmazsa olmazlarından olan Gölyazı Kasabası ve Uluabat Gölüne geçiyoruz, rehberimiz eşliğinde merkezde ki Ağlayan Çınar’ı görüp serbest zaman da çay ve kahve keyiflerimizi de yaptıktan sonra

17:30 civarı Keyifli bir turun ardından, tekrar aracımıza binip, gerekli molalar ile geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Gece 00:00-01:00 arasında Söke ve Kuşadası’na varmış oluyoruz.

Keyifli bir turun ardından, tekrar aracımıza binip,  geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz 

NOT: Kış şartları, yol kapanması, kayak merkezlerinin yolunun kapanması veya kapatılması gibi, ön görülemeyen sebeplerle oluşan problemlerde rehber insiyatifinde programda değişiklik veya belirli noktaların iptali yapılabilir. Tüm misafirlerimiz bu şartı kabul etmiş sayılırlar.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

·         Gidiş - geliş ulaşım ve çevre gezileri

·         Kocaeli’nde 5*The Ness Termal Otelinde 1 Gece Konaklama

·         Kapalı Termal Havuz, Hamam, Sauna, Buhar Odası / 08:00-22:00 arası kullanılabilir.

·         Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1), Akşam Yemeği (1) 

·         Profesyonel Rehberlik Hizmeti

·         Zorunlu Seyahat Sigortası

·         Araç içi ikramlar

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

·         Otelde ki yemekler dışındaki tüm yiyecek ve içecekler

·         Müze,ören yeri giriş ücretleri

·         Kartepe&Uludağ Milli Park giriş ücretleri

·         Yolda Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Öğle yemekleri

·         Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

·         Otellerde Belirlenen Ekstralar 

·         Otelde mini bar kullanımı

·         Telesiyej ve Kayak Ekipmanları ücretleri

·         65-80 yaş arası misafirlerden 15 TL ek sigorta sürprim farkı alınır. 

 

Tur Ek Bilgileri

1.      Turlarımızda İsim Soyisim, Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ve Hes Kodu ile Aşı Kartı ibrazı şarttır. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

2.      Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge uyarınca;6 Eylül'den itibaren  tüm gezilerimizde; misafirlerimizin aşı kartı (çift aşı zorunluluğu) veya 48 saat içinde yapılmış PCR testi  negatif sonucunu ibraz etmek zorundadırlar.Aşı olmayanlar,Covit geçirmemiş ve aşılama süresi geçmiş olanlar Negatif PCR testi ibraz edemeyenler,şehirlerarası toplu taşıma araçlarına kabul edilmeyeceklerinden turlarımıza da maalesef kabul edilmeyeceklerdir.

3.       Turların kalkış tarihinden önceki gün, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

4.       Tüm misafirlerimiz turumuzun bitiminde alınma noktalarına bırakılacaktır. Lütfen farklı noktalarda inmek için teklifte bulunmamanızı rica eder ve bu anlayışınız için teşekkür ederiz.

5.       Turlarımız da tüm hijyen kurallarına uyularak,Güvenli Sertifikalı, katılımcı sayısına uygun (15 kişiye kadar Minibüs,31 kişiye kadar Midibüs,46 kişiye kadar Otobüs) araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken misafir bu şartı kabul edilmiş sayılır.

6.       Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre yapılmaktadır. Turu erken satın alan Misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği Tarih dikkate alınır. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

7.       İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Araçlarımızda Koltuk Alması Zorunludur. Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer 00-1,99 Yaş  Çocuklar İçin Araçta Koltuk İstenirse Çocuk Fiyatı Uygulanır.

8.       Tüm turumuz boyunca seyir halindeyken araç içinde  MASKE ve EMNİYET KEMERİ takma zorunluluğu vardır. Bu kurala uymayan misafirlerimiz trafik kontrolü sırasında herhangi bir cezai işlemde kesilen ceza kişiye aittir.

9.      Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

10.   Otellerde 3. yatak ilave açılır - kapanır yatak şeklinde olabilmektedir. Triple odalarda üçüncü  yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel Duruma Göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ. AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

11.  Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

12.  İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-6 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

13.   Araçlarımızda misafirlerimize ihtiyaç halinde ücretsiz maske temin ediyoruz.

14.   Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

15.   Yemek için tercih edeceğimiz işletmeler,hijyen kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış restoranlardır.

16.  Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

17.   Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın!

18.   Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turun iptalini Günübirlik Turlarda 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency de saklıdır. Turun iptali durumunda Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency  iptali bizzat bildirmek zorundadır.

19.   Misafirlerimiz son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda ücret iadesi yapılmaz!

20.   Tur Rezervasyonunu yaptırmasına rağmen,Tur ücretinin ödemesini yapmamış misafirlerimiz, son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda kendilerinden tur ücretinin tamamını ödemeleri talep edilir!

21.   Konaklamalı Yurt içi Turlarda Yeterli sayıda katılım olmadığı takdirde turu iptal etme hakkına sahiptir. KUŞADASI GEZİ REHBERİ (New Roads travel Agency)  3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency) da Saklıdır. Turun İptali Durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency)  İptalini bizzat bildirmek zorundadır. Böyle bir durumda alınan ödemeler, alınma şekillerine göre iade yapılacaktır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 30’dur. Turun hareket tarihinden 10 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 

22.   Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki  yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.Olağanüstü durumlardan dolayı geriye geç dönülmesi durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ (New Roads travel Agency)  sorumlu değildir. Misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

23.  Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

24.   Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Kuşadası Gezi Rehberi’nin (New Roads Travel Agency) bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

25.   Erken rezervasyon bitim tarihinden sonraki kayıtlarda erken rezervasyon fiyatı uygulanmaz.

26.   Lütfen Özel gruplar (aile ya da arkadaşlar) için fiyat sorunuz.

27.   Kendi grubunuzu oluşturabilir, hatta yeni bir tur tarihi ve güzergahı oluşturup fiyat sorabilirsiniz.

28.  En son Sirkü bir önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

“Gezmeyi Sevenlerin Doğru Adresi”

24/7 bize ulaşmak için; 

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Muammer Ülgen Sokak. Samsara Plaza. (Şok Market üstü) No:12 - Kat: 2/201 KUŞADASI-AYDIN

Telefon: +90 544 871 9648 (Atilla Demir)  / +90 544 3778984 (Aysun Demir)

Ofis Telefon: +90 256 613 2013

Saygılarımızla,

Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency

 

 

Tur Fiyatı

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 525,00 TL
  • Tek Kişilik Oda 625,00 TL
  • Odada 3. Kişi 525,00 TL
  • Çocuk (6-12) 375,00 TL
  • Bebek (0-6)275,00 TL