KAPADOKYA TURU 1 GECE 2 GÜN 519TL Fiyat: 519,00 TL


KAPADOKYA TURU

1 GECE-2 GÜN

5* Dinler Hotel veya BY CAPPADOCİA HOTEL KONAKLAMA

Kişi Başı Tur Ücreti: 519 TL

3 - 5 Yaş : 319 TL
6- 12 Yaş: 419 TL

Tek kişilik odada kişi başı: 659 TL

 

Ihlara vadisi,kaymaklı yeraltı şehri,uçhisar Güvercinlik vadisi – Avanos-onyx&çömlek atolyeleri-Paşa Bağları - Dervent Vadisi - Ürgüp –asmalı konak-turasan şarap fabrikası- Göreme Açık Hava Müzesi – Panorama –aksaray sultan hanı kervansarayı

   TUR ÇIKIŞ GÜNLERİ

 DÖNÜŞ GÜNLERİ

1-

24.12.2021

26.12.2021

2-

07.01.2022

09.01.2022

3-

21.01.2022 

( Sömestr Tatili )

23.01.2022

4-

28.01.2022 

( Sömestr Tatili )

30.01.2022

5-

04.02.2022 

( Sömestr Tatili )

06.02.2022

6-

18.02.2022

20.02.2022

 

CUMA GÜNÜ ALINIŞ YERLERİ:
21:00 Tütüncüler kavşak

21:05 Kuşadası Koçtaş yanı Migros önü

21:10 Kusadası AVM

21:30 Davutlar Merkez Cami Önü

21:50 Söke Tren Garı

22:30 Aydın Meydan BP Yakıt İstasyonu

 

 

Not: Alınış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir.Alınış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimizle iletişime geçerek bilgilendirileceklerdir.Farklı alınış yerleri için irtibata geçiniz lütfen.

 

Profesyonel Tur Rehberi Gözüyle Tur Programımız:

Gece yolculuğu Kuşadası-Söke-Aydın-Nazill-Denizli-Konya-Aksaray-Nevşehir-Kapadokya Bölgesi Göreme-Avanos-Ürgüp

Siz Değerli Misafirlerimizi daha önce belirlenen saat ve yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra,yolda gerekli molalarımızın ardından sabah 06:00 civarı Aksaray’da Ağaçlı Dinlenme Tesisinde (ekstra) kahvaltımızı yapıyoruz

07:00 hareket ediyoruz

08:00 Ihlara Vadisi’ni merdivenlerden inerek kanyona giriş yaparak ve Kaya Kiliselerini rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Türkiye'nin en büyük kanyonlarından biri olan, 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi ne ulaşıyoruz. Burada Ağaçaltı kilisesini gezerek, Melendiz Çayının oluşturmuş olduğu nehir yatağında yürüyüş yapıyoruz. Verilen serbest zamanda bu cennet bahçesinde fotoğraflarımızı çekiyoruz.

09:15 Bir sonraki durağımız ise bölgedeki 104 farklı yer altı şehrinden biri olan Kaymaklı  Yeraltı Şehri’nde bulunan yaşam alanlarını, odaları ve tünelleri gezip rehberimiz eşliğinde bilgi aldıktan sonra yolumuz bizleri Nevşehir üzerinden Avanos'a götürecek.

11:00 Uçhisar Güvercinlik Vadisi’nde bir mola veriyor ve Uçhisar’da Kabak Çekirdeği alışverişi yapıyoruz

11:30 Buradan hareket edip bölgenin ruhunu yansıtan Uçhisar Kalesine gelip burayı fotoğraflıyoruz.

12:30 Öğle Yemeğimizi bölgenin meşhur çömlek kebabı olarak rehberimizin önerdiği yerde (ekstra) mağara restoranda otantik bir ortamda alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından bir sonraki durağımız üzüm bağları ve üç başlı peri bacaları ile ünlü Paşabağ mevkii olacak. Panoramik olarak burayı görüyor ve  hayaller vadisi olarak geçen Dervent Vadisi'ne gidiyoruz. Burada çekilen birbirinden ilginç fotoğrafların ardından mermergiller familyasından olan Kapadokya bölgesinden çıkan Onyx Taşının İşlendiği Atölyeye ve Avanos Çömlek Atölyesi ziyareti yapıyoruz. Burada vereceğimiz alışveriş molası  sonrası Ürgüp Asmalı Konak Ziyareti, TURASAN Şarap Fabrikasını ziyaret ediyor ve

17:30 Otelimize doğru hareket ediyoruz.Akşam yemeği,konaklama ve sabah kahvaltısı  otelimizde.

5* DİNLER HOTEL veya BY CAPPADOCİA HOTEL KONAKLAMA

Not: Tur tarihinde yasak olmazsa Atv Safari , Türk Gecesi ve Sıcak Hava Balonu organizasyonu yapılacaktır

2. Gün  Kapadokya Bölgesi-Nevşehir-Aksaray-Konya-Denizli-Aydın-Söke-Kuşadası

İlk gün zaman ayıramazsak Dileyen misafirlerimizi Kapadokya’nın büyülü peribacalarının arasında Atv Safari için sabah otelimizden Atv alanına gönderiyoruz.

Otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra ilk olarak Ürgüp Üç Güzeller Peri Bacaları ziyaret ediyoruz.Ardından Kayalık Göreme olarak bilinen ve zamanında manastır yaşantısının hüküm sürdüğü Göreme Açık Hava Müzesine gidiyoruz. Burada Hristiyanlık tarihi hakkında verilen bilgilerin ardından Elmalı Kilise, Çarıklı Kilise, Yılanlı Kilise gibi sayısız kiliseyi gezebilirsiniz. Daha sonrasında Burada yapılan anlatımlar ardından sonra Aksaray - Konya üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz Göreme Açık Hava Müzesi Ziyareti ardından

14:00 civarı Göreme’den hareket ve bölgeden ayrılış

15:00  Aksaray Ağaçlı Dinlenme Tesisinde Öğle Yemeği molası

16:00  Buradan hareket

16:30 da Aksaray SULTAN HANI KERVANSARAYI ziyareti

17:00 civarı tekrar aracımıza binip,gerekli molalar ile geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

19:30 Özkan Dinlenme Tesisleri ihtiyaç molası

22:30 Ender Dinlenme Tesisleri ihtiyaç molası

Tahmini 01:00 – 02:00 civarı Söke-Kuşadası’na varış…

Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

·         Gidiş - Geliş ulaşım ve çevre gezileri

·         Otelimizde 1 gece Konaklama

·         Otelimiz’de 1 Sabah Kahvaltısı ve 1 Akşam Yemeği 

·         Tüm otoban ve otopark ücretleri

·         Profesyonel Rehberlik Hizmeti

·         Seyahat Sigortası

·         Araç içi ikramlar

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

·         Otelde ki yemekler dışındaki tüm yiyecek ve içecekler

·         Müze ,ören yeri ve Milli Park giriş ücretleri

·         Sıcak hava balonu,atv safari,türk gecesi gibi aktiviteler

·         Balon Binme Turu :  ?
Öğle Yemekleri
Atv Safari : ? (İki kişi binebilir)
Balon İzleme Turu : ?
Geleneksel Türk Gecesi : ? TL

·         65 yaş üzeri misafirlerden 15 TL ek sigorta sürprim farkı alınır. 

 

Tur Ek Bilgileri

1.      Turlarımızda İsim Soyisim, Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ve Hes Kodu ile Aşı Kartı ibrazı şarttır. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

2.      Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge uyarınca;6 Eylül'den itibaren  tüm gezilerimizde; misafirlerimizin aşı kartı (çift aşı zorunluluğu) veya 48 saat içinde yapılmış PCR testi  negatif sonucunu ibraz etmek zorundadırlar.Aşı olmayanlar,Covit geçirmemiş ve aşılama süresi geçmiş olanlar Negatif PCR testi ibraz edemeyenler,şehirlerarası toplu taşıma araçlarına kabul edilmeyeceklerinden turlarımıza da maalesef kabul edilmeyeceklerdir.

3.      Turların kalkış tarihinden önceki gün, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

4.      Tüm misafirlerimiz turumuzun bitiminde alınma noktalarına bırakılacaktır. Lütfen farklı noktalarda inmek için teklifte bulunmamanızı rica eder ve bu anlayışınız için teşekkür ederiz.

5.      Turlarımız da tüm hijyen kurallarına uyularak,Güvenli Sertifikalı, katılımcı sayısına uygun (15 kişiye kadar Minibüs,31 kişiye kadar Midibüs,46 kişiye kadar Otobüs) araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken misafir bu şartı kabul edilmiş sayılır.

6.      Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre yapılmaktadır. Turu erken satın alan Misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği Tarih dikkate alınır. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

7.      İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Araçlarımızda Koltuk Alması Zorunludur. Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer 00-1,99 Yaş  Çocuklar İçin Araçta Koltuk İstenirse Çocuk Fiyatı Uygulanır.

8.      Tüm turumuz boyunca seyir halindeyken araç içinde  MASKE ve EMNİYET KEMERİ takma zorunluluğu vardır. Bu kurala uymayan misafirlerimiz trafik kontrolü sırasında herhangi bir cezai işlemde kesilen ceza kişiye aittir.

9.      Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

10.  Otellerde 3. yatak ilave açılır - kapanır yatak şeklinde olabilmektedir. Triple odalarda üçüncü  yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel Duruma Göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ. AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

11.  Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

12.  İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-6 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

13.  Araçlarımızda misafirlerimize ihtiyaç halinde ücretsiz maske temin ediyoruz.

14.  Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

15.  Yemek için tercih edeceğimiz işletmeler,hijyen kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış restoranlardır.

16.  Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

17.  Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın!

18.  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turun iptalini Günübirlik Turlarda 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency de saklıdır. Turun iptali durumunda Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency  iptali bizzat bildirmek zorundadır.

19.  Misafirlerimiz son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda ücret iadesi yapılmaz!

20.  Tur Rezervasyonunu yaptırmasına rağmen,Tur ücretinin ödemesini yapmamış misafirlerimiz, son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda kendilerinden tur ücretinin tamamını ödemeleri talep edilir!

21.  Konaklamalı Yurt içi Turlarda Yeterli sayıda katılım olmadığı takdirde turu iptal etme hakkına sahiptir. KUŞADASI GEZİ REHBERİ (New Roads travel Agency)  3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency) da Saklıdır. Turun İptali Durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency)  İptalini bizzat bildirmek zorundadır. Böyle bir durumda alınan ödemeler, alınma şekillerine göre iade yapılacaktır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 30’dur. Turun hareket tarihinden 10 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 

22.  Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki  yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.Olağanüstü durumlardan dolayı geriye geç dönülmesi durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ (New Roads travel Agency)  sorumlu değildir. Misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

23.  Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

24.  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Kuşadası Gezi Rehberi’nin (New Roads Travel Agency) bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

25.  Erken rezervasyon bitim tarihinden sonraki kayıtlarda erken rezervasyon fiyatı uygulanmaz.

26.  Lütfen Özel gruplar (aile ya da arkadaşlar) için fiyat sorunuz.

27.  Kendi grubunuzu oluşturabilir, hatta yeni bir tur tarihi ve güzergahı oluşturup fiyat sorabilirsiniz.

28.  En son Sirkü bir önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

“Gezmeyi Sevenlerin Doğru Adresi”

24/7 bize ulaşmak için; 

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Muammer Ülgen Sokak. Samsara Plaza. (Şok Market üstü) No:12 - Kat: 2/201 KUŞADASI-AYDIN

Telefon: +90 544 871 9648 (Atilla Demir)  / +90 544 3778984 (Aysun Demir)

Ofis Telefon: +90 256 613 2013

Saygılarımızla,

Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency

Tur Fiyatı

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 519,00 TL
  • Tek Kişilik Oda 519,00 TL
  • Odada 3. Kişi 519,00 TL
  • Çocuk (6-12) 419,00 TL
  • Bebek (0-6)319,00 TL