KÜTAHYA-ESKİŞEHİR TURU 5* ANEMON OTEL KONAKLAMA FARKIYLA! Fiyat: 550,00 TL


Kütahya-Eskişehir Turu

Türkiye’nin Venediği “Aşk-ı Şehir”

1 Gece Eskişehir 5*Anemon Otel HB Konaklama Farkıyla!

GECE YOLCUĞU YOK!

İki kişilik Odada Kişi başı Tur Ücreti: 450 TL

3 – 5 Yaş: 250 TL

6 – 11 Yaş: 350 TL

Tek kişi Single Odada: 550 TL

Tur Hareket Tarihi:

23 Ekim Cumartesi Sabah erken çıkış  -  24 Ekim Pazar akşam dönüş!

*Kütahya Mülayimoğulların’da Öğle Yemeği

*Kütahya Çiniciler Çarşısı’nda Serbest Zaman 

*Sazova Bilim,Kültür ve Sanat Parkı 

*Tarihi Odun Pazarı Evleri

*Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Balmumu Müzesi

*Çağdaş Cam Sanatları Müzesi

*Atlıhan

*Kurşunlu Külliyesi 

*Kentpark Göleti ve Plajı

*Porsuk Çayı

*Gondol/Tekne Gezisi

                                

Kalkış Yerleri:
05:10 Tütüncüler kavşak

05:15 Kuşadası Koçtaş yanı Migros önü

05:20 Kusadasi AVM

05:35 Davutlar Merkez Camii

06:00 Söke Tren Garı

06:45 Aydın Meydan BP Yakıt İstasyonu

07:30 Nazilli Otagarı Kavşağı

 

Not: Kalkış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir.Kalkış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimiz ile iletişime geçerek bilgilendirilecek

 

Kuşadası Gezi Rehberi Gözüyle Detaylı Tur Programımız:

1.Gün : Kuşadası-Söke-Aydın-Nazilli-Denizli-Afyon-Kütahya-Eskişehir

Siz Değerli Misafirlerimizi sabah saatlerinde daha önce belirlenen yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra gerekli molalar eşliğinde öğle vakitlerinde Kütahya’ya varıyoruz.

Öğle civarı Kütahya’da meşhur Mülayimoğulları Restauranta varıyoruz. Burada misafirlerimiz (ekstra) öğle yemeklerini alacart şekilde diledikleri gibi sipariş ederek yiyiyorlar ve ardından

14:00 de Kütahta Çiniciler Çarşısına’da alışveriş için serbest zaman veriyoruz ve

14:45 civarı Sazova Bilim,Kültür ve Sanat Parkına hareket ediyoruz. Burada hayvanat bahçesi ve Akvaryum, mini tren ,Uzay Evi,Fen Bilimleri Deney Evi, Masal Şatosu , Korsan Gemisi,Yapay Gölet,Esminyatürk ile Kültür Merkezi içerisinde ki Türk İslam Dünyası Dünyası’nda hizmet vermiş bilim adamlarının heykellerini görüyoruz ve oradaki görevlilerden haklarında bilgileniyoruz.

18:00 civarı otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Eskişehir 5* Anemon otelde. http://www.anemonhotels.com/otel-eskisehir/anemon-eskisehir.aspx 

2.Gün Eskişehir- Kütahya- Afyon-Denizli-Aydın-Söke-Kuşadası

07:30 da uyandırma ve 09:00 Otelimizde kahvaltımızın ardından,otelimizde çıkış yaparak Eskişehir i Yılmaz Büyükerşen hocanın projelerini nasıl hayata geçirdiğini ve bir çok detayı rehberimizden dinleyerek Aşkı-şehir Eskişehir i gezmeye başlıyoruz

İlk durağımız Tarihi Odun Pazarı. 

Türkiye’de başka örneği olmayan Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesine geçiyoruz. Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gerek sivil gerek askerî dönemlerine ilişkin çok sayıda balmumu heykelinin yer aldığı müzede ayrıca, Atatürk’ün aile bireylerinin, Osmanlı İmparatorluğu’na yön veren padişahlarımızın, Kurtuluş Savaşı komutanlarının, yerli ve yabancı devlet adamlarının, gazetecilerin, yazarların; sinema, tiyatro ve ses sanatçıları ile Eskişehir’in değerlerinden oluşan 160’ın üzerinde heykel bulunuyor. Büyük bir keyifle gezeceğimiz müzemizin ardından

10:00 Cam Sanatları Müzesini de gezip Atlıhan'a ulaşıyoruz ve lüle taşından oluşan hediyelerimizi alıyoruz.

Ardından Odun Pazarı evlerinin arasından yürüyerek Odunpazarı evlerinin olduğu bölgede, dikkatinizi çekecek diğer yapı ise

11:00 Kurşunlu Camii ve külliyesini geziyoruz

12:00 Bu bölgeyi bitirdikten sonra aracımıza binerek ülkemizin ilk ve tek yerli otomobili deneyimi olan Devrim arabasını görmeye gidiyoruz.

13:00 civarı Porsuk çayı kenarına kent merkezine iniyoruz. Burada alacağımız serbest zamanda dileyen misafirlerimiz (ekstra) max 4 kişilik olan Venedik’i andıran gondol turu veya tekne turu yapabilir ayrıca Eskişehir’in meşhur çi böreğinin tadına bakabilirsiniz.

15:00 Serbest zamanımızın ardından

15:30 da Kentpark'a giderek Eskişehirlilerin yazın plaj olarak kullandıkları alanı görerek park içinde yapacağımız yürüyüşümüzün ya da çay kahve keyfinin ardından dönüş yoluna geçiyoruz

Tahmini 00:00-01:00 civarı Söke ve Kuşadası’nda oluyoruz

Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

·         Gidiş - Geliş ulaşım ve çevre gezileri

·         Eskişehir’de Anemon Otel’de 1 gece Konaklama

·         Eskişehir Anemon Otelimiz’de  1 sabah kahvaltısı ve 1 akşam yemeği 

·         Tüm otoban ve otopark ücretleri

·         Profesyonel Rehberlik Hizmeti

·         Seyahat Sigortası

·         Araç içi ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

·         Porsuk Çayında Gondol/Tekne Gezisi

·         İlk gün Sabah alınacak sabah kahvaltısı

·         Otelde ki yemekler dışındaki tüm yiyecek ve içecekler

·         Müze ,Ören yeri,Milli Park giriş ücretleri

·         65-80 yaş arası misafirlerden 15 TL ek sigorta sürprim farkı alınır. 

 

 

Tur Ek Bilgileri

1.      Turlarımızda İsim Soyisim, Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ve Hes Kodu ile Aşı Kartı ibrazı şarttır. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

2.      Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge uyarınca;6 Eylül'den itibaren  tüm gezilerimizde; misafirlerimizin aşı kartı (çift aşı zorunluluğu) veya 48 saat içinde yapılmış PCR testi  negatif sonucunu ibraz etmek zorundadırlar.Aşı olmayanlar,Covit geçirmemiş ve aşılama süresi geçmiş olanlar Negatif PCR testi ibraz edemeyenler,şehirlerarası toplu taşıma araçlarına kabul edilmeyeceklerinden turlarımıza da maalesef kabul edilmeyeceklerdir.

3.      Turların kalkış tarihinden önceki gün, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

4.      Tüm misafirlerimiz turumuzun bitiminde alınma noktalarına bırakılacaktır. Lütfen farklı noktalarda inmek için teklifte bulunmamanızı rica eder ve bu anlayışınız için teşekkür ederiz.

5.      Turlarımız da tüm hijyen kurallarına uyularak,Güvenli Sertifikalı, katılımcı sayısına uygun (15 kişiye kadar Minibüs,31 kişiye kadar Midibüs,46 kişiye kadar Otobüs) araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken misafir bu şartı kabul edilmiş sayılır.

6.      Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre yapılmaktadır. Turu erken satın alan Misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği Tarih dikkate alınır. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

7.      İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Araçlarımızda Koltuk Alması Zorunludur. Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer 00-1,99 Yaş  Çocuklar İçin Araçta Koltuk İstenirse Çocuk Fiyatı Uygulanır.

8.      Tüm turumuz boyunca seyir halindeyken araç içinde  MASKE ve EMNİYET KEMERİ takma zorunluluğu vardır. Bu kurala uymayan misafirlerimiz trafik kontrolü sırasında herhangi bir cezai işlemde kesilen ceza kişiye aittir.

9.      Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

10.  Otellerde 3. yatak ilave açılır - kapanır yatak şeklinde olabilmektedir. Triple odalarda üçüncü  yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel Duruma Göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ. AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

11.  Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

12.  İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-6 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

13.  Araçlarımızda misafirlerimize ihtiyaç halinde ücretsiz maske temin ediyoruz.

14.  Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

15.  Yemek için tercih edeceğimiz işletmeler,hijyen kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış restoranlardır.

16.  Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

17.  Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın!

18.  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turun iptalini Günübirlik Turlarda 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency de saklıdır. Turun iptali durumunda Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency  iptali bizzat bildirmek zorundadır.

19.  Misafirlerimiz son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda ücret iadesi yapılmaz!

20.  Tur Rezervasyonunu yaptırmasına rağmen,Tur ücretinin ödemesini yapmamış misafirlerimiz, son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda kendilerinden tur ücretinin tamamını ödemeleri talep edilir!

21.  Konaklamalı Yurt içi Turlarda Yeterli sayıda katılım olmadığı takdirde turu iptal etme hakkına sahiptir. KUŞADASI GEZİ REHBERİ (New Roads travel Agency)  3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency) da Saklıdır. Turun İptali Durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency)  İptalini bizzat bildirmek zorundadır. Böyle bir durumda alınan ödemeler, alınma şekillerine göre iade yapılacaktır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 30’dur. Turun hareket tarihinden 10 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 

22.  Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki  yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.Olağanüstü durumlardan dolayı geriye geç dönülmesi durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ (New Roads travel Agency)  sorumlu değildir. Misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

23.  Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

24.  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Kuşadası Gezi Rehberi’nin (New Roads Travel Agency) bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

25.  Erken rezervasyon bitim tarihinden sonraki kayıtlarda erken rezervasyon fiyatı uygulanmaz.

26.  Lütfen Özel gruplar (aile ya da arkadaşlar) için fiyat sorunuz.

27.  Kendi grubunuzu oluşturabilir, hatta yeni bir tur tarihi ve güzergahı oluşturup fiyat sorabilirsiniz.

28.  En son Sirkü bir önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

“Gezmeyi Sevenlerin Doğru Adresi”

24/7 bize ulaşmak için; 

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Muammer Ülgen Sokak. Samsara Plaza. (Şok Market üstü) No:12 - Kat: 2/201 KUŞADASI-AYDIN

Telefon: +90 544 871 9648 (Atilla Demir)  / +90 544 3778984 (Aysun Demir)

Ofis Telefon: +90 256 613 2013

Saygılarımızla,

Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency

 

 

Tur Fiyatı

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 450,00 TL
  • Tek Kişilik Oda 550,00 TL
  • Odada 3. Kişi 450,00 TL
  • Çocuk (2-12) 350,00 TL
  • Bebek (0-2)250,00 TL