Tur Kategorilerimiz

GÜNÜBİRLİK TURLAR

DALYAN TURU

12 HAZİRAN PAZAR! DALYAN’DA TEKNE TURU DAHİL! İZTUZU PLAJINDA YÜZME KEYFİ…

DALYAN TURU

DALYAN’DA TEKNE TURU,

İZTUZU PLAJINDA YÜZME KEYFİ…

AKYAKA'DA YEMEK MOLASI VE AZMAK NEHRİ TEKNE TURU VE SERBEST ZAMAN 

(TEKNE ÜCRETLERİ FİYATIMIZA DAHİLDİR!)

 

Tur Hareket Tarihi:

17 HAZİRAN CUMARTESİ – 550 TL

BU TURUMUZA ÖZEL KARNE HEDİYESİ 13 YAŞ ALTI TÜM ÇOCUKLARIMIZA ÖZEL -100TL İNDİRİMLİ!

Kalkış Yerleri ve Saatleri:

06:00 Şelale Evleri Bim Önü

06:00 Tütüncüler Işıklar

06:05 Koçtaş yanı Migros Önü

06:10 Kusadasi AVM Önü

06:25 Söke Yenikent Erdenler Market Karşısı

06:30 Söke Tren Garı Önü

Misafirimiz olursa;

07:00 Ortaklar Çöp Şişçiler Meydanı

07:10 Germencik Halk Bankası Önü

07:20 İncirliova Belediye Önü

07:30 Aydın Kadın Doğum Hastanesi karşı durağı,

Eski Garaj karşı durağı,Aydın Meydan Moda önü Çine Durağı

 

Not: Alınış saatlerimiz misafirlerimizin biniş yerlerine göre değişiklik gösterebilir.Alınış yeri ve saat konfirmeleri bir gün öncesinden misafirlerimizle iletişime geçerek bilgilendirileceklerdir.Farklı alınış yerleri için irtibata geçiniz lütfen.

Kuşadası Gezi Rehberi Gözüyle Tur Programımız:

Siz Değerli Misafirlerimizi daha önce belirlenen saat ve yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra Muğla’da Bi Mola CNS tesisinde Serbest Kahvaltı; Dileyen misafirlerimiz simit açma poğaça çay veya tost,sandviç,çorba çeşitleri veya kahvaltı tabağı şeklinde arzu ettiğini satın aldıktan sonra Kaunos Antik Kenti'nin sınırlarında bulunan, dünyaca ünlü Dalyan Mahallesi'ni, İztuzu Plajı, Kaya Mezarları ve Caretta Caretta'larıyla ünlü Dalyan’da grubumuza özel teknemizle İztuzu Plajına gidiyoruz. Köyceğiz Gölü’nü Akdeniz'e bağlayan kıvrımlı kanalın ortasında ki Dalyan’da bizi bekleyen teknemizle kral mezarları seyriyle sazlıklarla kaplanmış keyifli bir yolculukla,dileyen misafirleriz mavi yengeç tadarak İZTUZU plajına ulaşıyoruz.Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurtalarını da bıraktığı yer olmasından dolayı özel koruma alanı olan bu plajımızda dileyen misafirlerimiz kendilerini Akdeniz'in sularına bırakabilirler.Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizi binerek geriye dönüyoruz ve  GÖKOVA KÖRFEZİ’nin büyüleyen manzarasındaki, mavi ve yeşilin muhteşem tonlarına sahip, küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ya ulaşıyoruz. Burada konuklarımızla Azmak Nehri Tekne Turuna katılıyoruz. Ağaçlar ve sazlıklar arasından tekne ile süzülerek, Azmakbaşı Deresinin, denizle buluştuğu noktayı görüyoruz. Tam bir akvaryumun üzerinde geziyor hissi yaşayacağımız bu turumuzda buz gibi suya dileyen misafirlerimiz ayaklarını sokabilirler.Burada geçirdiğimiz keyifli vakitler sonrası geriye dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.


 


İki Kişilik Odada Kişi Başı 550,00 TL
Tek Kişilik Oda 550,00 TL
Odada 3. Kişi 550,00 TL
Çocuk (3-13) 450,00 TL
Bebek (0-3) 0,00 TL