Tur Kategorilerimiz

GÜNÜBİRLİK TURLAR

BODRUM BİTEZ MANDALİN FESTİVALİ

BODRUM BİTEZ MANDALİN FESTİVALİ SADECE 29 OCAK PAZAR GÜNÜ!

   BODRUM BİTEZ

MANDALİN FESTİVALİ

 

BAFA GÖLÜ PINARCIK’TA KAHVALTI (GÖZLEME-EKSTRA)

BODRUM ZEKİ MÜREN EVİ MÜZESİ

BODRUM ÇARŞISI VE KALESİ

BİTEZ FESTİVAL ALANI SERBEST ZAMAN

MİLAS İNCİRLİİN MAĞARASI & GÖKÇELER KANYONU

 

Tur Tarihi:

29 OCAK PAZAR  – 325 TL

3 - 10 Yaş : -25 TL İNDİRİMLİ!

KALKIŞ YERLERİ VE SAATLERİ:

07:30 ŞELALE BİM ÖNÜ & TÜTÜNCÜLER IŞIKLAR NOVA DİŞ ÖNÜ

07:35 KOÇTAŞ YANI MİGROS ÖNÜ

07:40 KUŞADASI AVM

07:55 SÖKE YENİKENT

08:00 SÖKE OTOGAR

 

 

Kuşadası Gezi Rehberi Gözüyle Tur Programımız:

Siz Değerli Misafirlerimizi daha önce belirlenen saat ve yerlerde ki hareket duraklarımızdan aldıktan sonra  Söke-Milas-Bodrum güzargahını takip ederek ilk olarak Rehberimizin önerdiği bi yer de (ekstra) kahvaltı alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yanlarında getirmiş oldukları kahvaltılıkları sadece çay-kahve satın alarak yiyebilir ya da oradan çayla birlikte kahvaltı&gözleme vb satın alabilirsiniz. Burada çaylarımızı da yudumladıktan sonra tahmini olarak program akışımız şu şekildedir; Bodrum’da  ilk olarak Zeki Müren Sanat Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Müze kart geçerlidir. Yılda yaklaşık 100 bin turistin ziyaret ettiği müzede Zeki Müren’in eşyaları, sahne kostümlerini, kendi yaptığı tabloları, aldığı ödüller ve yaşamına dair her şeyi görebilirsiniz.Buradan Çarşı içerisinden Bodrum merkeze rehberimiz eşliğinde yürüyoruz ve rehberimiz buluşma yerini gösterdikten sonra burada serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Bodrum Kalesi Müzesi’ni (Müze Kart geçerlidir) veya çarşı içerisinde,sahil ve kafelerde zaman geçirebilirsiniz.Öğle civarı Bodrum Merkez gezimiz sonrasında Bitez Festival alanına varıyoruz.Burası Bodrum’un pek çok turistik bölgelerine göre daha çok huzur veren türkülere de konu olmuş bir yerdir. Ege‘de kimine göre tarih, kimine göre deniz demek olan Bodrum’ da doğanın sunduğu nimetlerden nasibini fazlasıyla almış şanslı bir kasabadır.Burada serbest zamanda stantları gezebilir,alışveriş yapabilir,öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz,rehberiniz burada 1,5 saat serbest zaman veriyor ve Buradan ayrıldıktan sonra Milas’taki 2016 yılında ziyarete açılmış Ülkemizin en güzel mağaralarından biri olan İncirliin Mağarası’nı ziyaret ediyoruz (giriş ücreti ekstra), içindeki jeolojik oluşumlar, tarihi kalıntılar, doğal çevresi ve turizme açılması için yapılan hassas çalışmalarla örnek bir mağara konumundadır.İncirliin Mağarası, son derece güzel ve ilginç dev sarkıt, dikit, sütun ve damlataş havuzları ile kaplıdır. Mağaranın damlataş sütunları ana galeriyi çok sayıda salona ayırmıştır.Gökçeler Kanyonu içerisinde yer alan mağaranın girişinde bir kafe bulunmaktadır. Buradaki keyifli yürüyüş ve gezimizin ardından dönüşte dinlenip içeceklerimizi de içtikten sonra dönüşe geçiyoruz.Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

     GİDİŞ - GELİŞ ULAŞIM VE TÜM ÇEVRE GEZİLERİ

      PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

      TÜM OTOBAN VE OTOPARK ÜCRETLERİ

      ARAÇ İÇİ BARDAK SU İKRAMI

 

      FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-TUR ESNASINDA ALINACAK TÜM YEMEKLER, YİYECEK VE İÇECEKLER.

 -MÜZE,ÖREN YERİ,MAĞARA GİRİŞ ÜCRETLERİ

Günübirlik Tur Ek Bilgileri

1.      Turlarımızda İsim Soyisim, Doğum tarihi, T.C. Kimlik No  ibrazı şarttır. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

2.      Turların kalkış tarihinden önceki gün, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

3.      Tüm misafirlerimiz turumuzun bitiminde alınma noktalarına bırakılacaktır. Lütfen farklı noktalarda inmek için teklifte bulunmamanızı rica eder ve bu anlayışınız için teşekkür ederiz.

4.      Turlarımız da tüm hijyen kurallarına uyularak,Güvenli Sertifikalı, katılımcı sayısına uygun (15 kişiye kadar Minibüs,31 kişiye kadar Midibüs,46 kişiye kadar Otobüs) araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken misafir bu şartı kabul edilmiş sayılır.

5.      Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre yapılmaktadır. Turu erken satın alan Misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği Tarih dikkate alınır. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

6.      İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Araçlarımızda Koltuk Alması Zorunludur. Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer 00-1,99 Yaş  Çocuklar İçin Araçta Koltuk İstenirse Çocuk Fiyatı Uygulanır.

7.      Tüm turumuz boyunca seyir halindeyken araç içinde  MASKE ve EMNİYET KEMERİ takma zorunluluğu vardır. Bu kurala uymayan misafirlerimiz trafik kontrolü sırasında herhangi bir cezai işlemde kesilen ceza kişiye aittir.

8.      Araçlarımızda misafirlerimize ihtiyaç halinde ücretsiz maske temin ediyoruz.

9.      Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

10.  Yemek için tercih edeceğimiz işletmeler,hijyen kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış restoranlardır.

11.  Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

12.  Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın!

13.  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turun iptalini Günübirlik Turlarda 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency de saklıdır. Turun iptali durumunda Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency  iptali bizzat bildirmek zorundadır.

14.  Misafirlerimiz son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda ücret iadesi yapılmaz!

15.  Tur Rezervasyonunu yaptırmasına rağmen,Tur ücretinin ödemesini yapmamış misafirlerimiz, son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda kendilerinden tur ücretinin tamamını ödemeleri talep edilir! 

16.  Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki  yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.Olağanüstü durumlardan dolayı geriye geç dönülmesi durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ (New Roads travel Agency)  sorumlu değildir. Misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

17.  Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

18.  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Kuşadası Gezi Rehberi’nin (New Roads Travel Agency) bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

19.  Erken rezervasyon bitim tarihinden sonraki kayıtlarda erken rezervasyon fiyatı uygulanmaz.

20.  Lütfen Özel gruplar (aile ya da arkadaşlar) için fiyat sorunuz.

21.  Kendi grubunuzu oluşturabilir, hatta yeni bir tur tarihi ve güzergahı oluşturup fiyat sorabilirsiniz.

22.  En son Sirkü bir önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

“Gezmeyi Sevenlerin Doğru Adresi”

24/7 bize ulaşmak için; 

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Muammer Ülgen Sokak. Samsara Plaza. (Şok Market üstü) No:12 - Kat: 2/201 KUŞADASI-AYDIN

Telefon: +90 544 871 9648 (Atilla Demir)  / +90 544 3778984 (Aysun Demir)

Ofis Telefon: +90 256 613 2013

Saygılarımızla,

Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency

İki Kişilik Odada Kişi Başı 325,00 TL
Tek Kişilik Oda 325,00 TL
Odada 3. Kişi 325,00 TL
Çocuk (2-10) 300,00 TL
Bebek (0-2) 0,00 TL