ANTALYA GEZİSİ Fiyat: 590,00 TL


ANTALYA GEZİSİ

 “ 1 Gece Antalya Muratpaşa-Kaleiçi Privado Hotel Konaklama”

Kişi Başı Tur Ücreti:  490TL

EŞSİZ PATARA KUM TEPELERİ - KAŞ – ÜÇAĞIZ KEKOVA TEKNE GEZİSİ EKSTRA (1-1,5 SAATLİK) - DEMRE–

ANTALYA KALE İÇİ-YAT LİMANI GEZİSİ

ASPENDOS TİYATROSU–

SİDE ANTİK KENTİ – MANAVGAT ŞELALESİ

 

Tur Hareket Tarihleri:

19 Kasım Cuma Akşam çıkışlı – 21 Kasım Pazar Akşam dönüş.

 

    TARİH

MÜSAİTLİK

İKİ KİŞİLİK ODADA

KİŞİ BAŞI

TEK KİŞİ

EK YATAK

İKİ YETİŞKİN YANINDA

1. ÇOCUK

19.11.2021

Müsait

490 TL

  590 TL

490 TL

0 - 2 Yaş   Ücretsiz

3 - 5 Yaş   240 TL
6 - 11 Yaş 
340 TL

 

Hareket Noktalarımız:
23:30 Şelale Evleri Bim Önü

23:35 Kuşadası Koçtaş yanı Migros önü

23:40 Kusadasi AVM

00:00 Söke Tren Garı

00:30 Germencik Halk Bankası

00:50 Aydın Meydan BP Yakıt İstasyonu

 

Kuşadası Gezi Rehberi Gözüyle Tur Programımız:

1.Gün : Gece yolculuğu Kuşadası-Aydın-Muğla-Fethiye-Kaş …

Siz Değerli Misafirlerimizi daha önce belirlenen saat ve yerlerde ki hareket noktamızdan aldıktan sonra; Aydın-Muğla-Fethiye güzargahını takip ederek ilk olarak,

APOLLON VE ARTEMİS'İN DOĞDUĞU KENT: PATARA’DA GÜN DOĞUMU      (20 Kasım’da 07:57 gün doğumu ) KEYFİ YAŞIYORUZ.

Antalya'nın Kaş ilçesi sınırlarındaki Patara Plajı, kilometrelerce uzanan eşsiz sahilinin yanı sıra çölleri anımsatan kum tepeleriyle de ziyaretçilerini etkiliyor.Kentte turistlerin en fazla merak ettiği yerlerden biri de Kaş ilçesindeki, Likya Birliği'nin başkenti olan ve tarihi binlerce yıl önceye dayanan Patara Antik Kenti'nin yanındaki kum tepelerinde Güneşin Doğuşunu seyrettikten sonra (ekstra) kahvaltımızı yapıyoruz ve sonrasında misafirlerimiz verilecek serbest zamanda, nesli tükenme tehdidi altındaki caretta carettaların da önemli yuvalama alanlarından olan Patara Plajı'nda, adeta bir fotoğraf stüdyosuna dönüşen bölgede, kumun,denizin ve güneşin keyfini yaşayacaklar.Patara’da keyifli vakitler geçirdikten sonra;Likya Bölgesinin en güzel tatil beldelerinden biri olan, Akdeniz’in en farklı coğrafyasına sahip antik kentleri ve dünyaca ünlü dalış noktaları ile doğa cenneti, KAŞ’a varıyoruz.Kaş sokaklarında, çarşısında ve sahilinde gezintiler yapıyoruz ve serbest zaman alıyoruz. Burada siz misafirlerimize rehberimiz eşliğinde Kaş sokaklarını gösterdikten sonra yaklaşık 45 – 60 dakika mesafedeki denizin yüzlerce koyla çevrildiği yeryüzü cenneti KEKOVA’da, (ekstra fiyatı kişi sayısına göre belirlenecektir) 1-1 buçuk saatlik Tekne Turu'na çıkıyoruz. ÜÇAĞIZ’dan teknelere biniyoruz ve kristal kadar berrak sularda, Batık Şehir’i görüyoruz. (Tekne turunu yapmazsak eğer alternatif olarak başka bir doğa harikasına Phaselis Koyuna gidiyoruz. Koya giriş yapacağımız bizi antik kent karşılar.PHASELİS ANTİK KENTİ, İ.Ö. VII. yüzyılda Rodos'lular tarafından kurulmuştur. Uzun yıllar Likya'nın en önemli liman kenti özelliğini koruyan kenti olmuştur. Phaselis Antik Kentini de rehberimizden detaylıca dinledikten sonra) Tekne turumuz ardından aracımızla hareket ederek Antalya'nın küçük bir ilçesi olan Demre Antalya'ya yaklaşık 140 km uzaklıktadır.Demre Likya'nın önemli kentlerinde biridir.Aziz Nikolas burada piskoposluk yapmıştır. Hristiyanlığın önemli merkezlerinden biridir.Turumuzda kaya mezarlarının ,roma açık hava tiyatrosunun ve Noel Baba olarak bilinen Aziz Nikolas'ın kilisesinin bulunduğu Myra antik kentini.Demre ve Kekova arasında yaklaşık 1 saat süren tekne turu yaparak Türkiye'nin en büyük insansız adası olan Kekova ve etrafındaki batık kenti göreceksiniz. Keyifli geçirilen vakitler sonrasında Antalya Kale içi’ne doğru devam ediyoruz. ANTALYA merkez’de, KALEİÇİ mevkiine geçiyoruz. Burada, YİVLİ MİNARE ,SAAT KULESİ, YAT LİMANI gezilerimizi keyifle gerçekleştirerek, şehri tanıma imkânı buluyoruz.Akşam yemeğimizi de aldıktan sonra, PRİVADO HOTEL’e yerleşiyoruz. https://www.privadohotels.com/

2.Gün: Side –Aspendos Tiyatrosu-Side Antik Kenti- Manavgat  Şelalesi-Dönüş

Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra,yaklaşık 1 saat mesafedeki muhteşem ihtişamını halen koruyan tarihi antik tiyatro ASPENDOS ‘u ziyaret ediyoruz. Antik Greko-Romen şehri Aspendos, Eurymedon (Köprü çay ) nehri üzerinde yer almaktadır. M. ö. 5. Yüzyıl da kendi madeni para basan ilk şehirlerden biri olan geçmişte Anadolu'nun Güney bölgesinin kültür ve ticaret merkezi olan Antik Pamfilya'nın en büyük şehridir. Güzel korunmuş ve restore edilmiş, MS 155.yılında inşa edilmiş ASPENDOS AMFİ TİYATROSU, önemli bir turistik hedef olmuştur. Daha önce 55.000 seyirciye kadar ağırlayabilen, mükemmel akustik ve sahne dekoruna sahiptir.  Şu anda önemli kültürel etkinlikler, festivaller ve konserler için kullanılır.Gezimizin devamında SİDE ANTİK KENT’ine gidiyoruz. Anıtsal çeşme, agora kalıntıları, roma tiyatrosu  dionysos tapınağı’nı görüp limana inen caddede yürüyerek 6 sütunu restore edilerek ayağı kaldırılan apollon tapınağı ’na görüyoruz. Side antik kenti gezisi sonrası MANAVGAT ŞELALESİ’ne hareket ediyoruz. Burada şelaleyi görüp şehir gürültüsünden uzak, sessiz ve sakin,  huzur verici bu ortamın, tertemiz havasını soluyarak, fotoğraf molası veriyoruz. Kültür,tarih,arkeoloji ve doğal güzellikleri kombine eden bu turumuzu kaçırmayınız...

Keyifli bir turun ardından, tekrar aracımıza binip,  geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir başka KUSADASI GEZİ REHBERİ / NEW ROADS TRAVEL AGENCY gezimizde görüşmek üzere, siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

·         Gidiş - Geliş ulaşım ve çevre gezileri

·         Otelimizde 1 Gece Konaklama

·         Otelimiz’de 1 Sabah Kahvaltısı,

·         1 Akşam Yemeği set menü şeklinde alınacaktır.

·         Tüm otoparklar

·         Profesyonel Rehberlik Hizmeti

·         Seyahat Sigortası

·         Araç içi “Bardak Su” ikramı

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

·         İlk gün Sabah alınacak Sabah Kahvaltısı

·         Otelde ki kahvaltı dışındaki tüm yiyecek ve içecekler

·         Otelde belirlenen ekstralar +İçecekler+Minibar

·         Opsiyonel Kekova Tekne Turu (Kişi sayısına göre ekstradır)

·         Müze,Ören yeri ve milli park giriş ücretleri

·         65-80 yaş arası misafirlerden 15 TL ek sigorta sürprim farkı alınır. 

 

Tur Ek Bilgileri

1.       Turlarımızda İsim Soyisim, Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ve Hes Kodu ile Aşı Kartı ibrazı şarttır. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

2.       Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge uyarınca;6 Eylül'den itibaren  tüm gezilerimizde; misafirlerimizin aşı kartı (çift aşı zorunluluğu) veya 48 saat içinde yapılmış PCR testi  negatif sonucunu ibraz etmek zorundadırlar.Aşı olmayanlar,Covit geçirmemiş ve aşılama süresi geçmiş olanlar Negatif PCR testi ibraz edemeyenler,şehirlerarası toplu taşıma araçlarına kabul edilmeyeceklerinden turlarımıza da maalesef kabul edilmeyeceklerdir.

3.       Turların kalkış tarihinden önceki gün, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

4.       Tüm misafirlerimiz turumuzun bitiminde alınma noktalarına bırakılacaktır. Lütfen farklı noktalarda inmek için teklifte bulunmamanızı rica eder ve bu anlayışınız için teşekkür ederiz.

5.       Turlarımız da tüm hijyen kurallarına uyularak,Güvenli Sertifikalı, katılımcı sayısına uygun (15 kişiye kadar Minibüs,31 kişiye kadar Midibüs,46 kişiye kadar Otobüs) araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken misafir bu şartı kabul edilmiş sayılır.

6.       Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre yapılmaktadır. Turu erken satın alan Misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği Tarih dikkate alınır. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

7.       İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Araçlarımızda Koltuk Alması Zorunludur. Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer 00-1,99 Yaş  Çocuklar İçin Araçta Koltuk İstenirse Çocuk Fiyatı Uygulanır.

8.       Tüm turumuz boyunca seyir halindeyken araç içinde  MASKE ve EMNİYET KEMERİ takma zorunluluğu vardır. Bu kurala uymayan misafirlerimiz trafik kontrolü sırasında herhangi bir cezai işlemde kesilen ceza kişiye aittir.

9.       Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

10.    Otellerde 3. yatak ilave açılır - kapanır yatak şeklinde olabilmektedir. Triple odalarda üçüncü  yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel Duruma Göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ. AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

11.    Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

12.    İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-6 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

13.    Araçlarımızda misafirlerimize ihtiyaç halinde ücretsiz maske temin ediyoruz.

14.    Araçlarımızda istediğiniz zaman kullanabileceğiniz dezenfektan ve kolonya imkanı sağlıyoruz.

15.    Yemek için tercih edeceğimiz işletmeler,hijyen kurallarına uygun ve sertifikalandırılmış restoranlardır.

16.    Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

17.    Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın!

18.    Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turun iptalini Günübirlik Turlarda 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency de saklıdır. Turun iptali durumunda Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency  iptali bizzat bildirmek zorundadır.

19.    Misafirlerimiz son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda ücret iadesi yapılmaz!

20.    Tur Rezervasyonunu yaptırmasına rağmen,Tur ücretinin ödemesini yapmamış misafirlerimiz, son 24 saat içerisinde, her hangi bir sebeple;cenaze durumu ya da önemli sağlık sorunu (hastane raporu ibrazı şarttır) haricinde,misafirlerimizin beyan etmeden tura katılmama durumunda kendilerinden tur ücretinin tamamını ödemeleri talep edilir!

21.    Konaklamalı Yurt içi Turlarda Yeterli sayıda katılım olmadığı takdirde turu iptal etme hakkına sahiptir. KUŞADASI GEZİ REHBERİ (New Roads travel Agency)  3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency) da Saklıdır. Turun İptali Durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ(New Roads travel Agency)  İptalini bizzat bildirmek zorundadır. Böyle bir durumda alınan ödemeler, alınma şekillerine göre iade yapılacaktır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 30’dur. Turun hareket tarihinden 10 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 

22.    Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki  yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.Olağanüstü durumlardan dolayı geriye geç dönülmesi durumunda KUŞADASI GEZİ REHBERİ (New Roads travel Agency)  sorumlu değildir. Misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

23.    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

24.    Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Kuşadası Gezi Rehberi’nin (New Roads Travel Agency) bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

25.    Erken rezervasyon bitim tarihinden sonraki kayıtlarda erken rezervasyon fiyatı uygulanmaz.

26.    Lütfen Özel gruplar (aile ya da arkadaşlar) için fiyat sorunuz.

27.    Kendi grubunuzu oluşturabilir, hatta yeni bir tur tarihi ve güzergahı oluşturup fiyat sorabilirsiniz.

28.    En son Sirkü bir önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

“Gezmeyi Sevenlerin Doğru Adresi”

24/7 bize ulaşmak için; 

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Muammer Ülgen Sokak. Samsara Plaza. (Şok Market üstü) No:12 - Kat: 2/201 KUŞADASI-AYDIN

Telefon: +90 544 871 9648 (Atilla Demir)  / +90 544 3778984 (Aysun Demir)

Ofis Telefon: +90 256 613 2013

Saygılarımızla,

Kuşadası Gezi Rehberi Ekibi / New Roads Travel Agency

 

Tur Fiyatı

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 490,00 TL
  • Tek Kişilik Oda 590,00 TL
  • Odada 3. Kişi 490,00 TL
  • Çocuk (6-12) 340,00 TL
  • Bebek (0-6)240,00 TL